Kõik
autoDNA-uus-soiduki-ajalugu-kajastav-aruanne

autoDNA uus sõiduki ajalugu kajastav aruanne

1 juuli 2022

Alates 1. juulist 2022 pakub autoDNA sõiduki ajalugu kajastav aruanne meie klientidele lisaväärtusi. Globaalsete suundusmustega kaasaskäimiseks muutub veebilehe ostuprotsess lihtsamaks ja intuitiivsemaks. Muudatuste eesmärk on pakkuda klientidele uusi võimalusi, mis on inspireeritud maailmaturul rakendatud kaasaegsetest lahendustest.

Aruanne on endiselt kokkuvõtlik raport sõiduki kasutuaja kohta, milles kirjeldatakse sõiduki minevikku VIN-koodi alusel. Kooskõlas ettevõtte missiooniga muudab see ostuprotsessi müüjate ja ostjate jaoks veelgi teadlikumaks ja turvalisemaks.

Muutub ka sõiduki ajalugu kajastava aruande välimus. Selle eesmärk on pakkuda meie klientidele veelgi kasulikumat, funktsionaalsemat ja selgesti mõistetavat toodet, millel on mitmeid lisahüvesid. Üks neist on innovatsioon, mille oleme saavutanud tänu aruande uutele funktsioonidele (teavituskeskus ja QR-kood). Teine optimeeritud element on sõiduki ajalugu puudutav jaotis. Selles jaotises, nagu ka kogu ülejäänud aruandes, on tänu uuele kasutajaliidesele parandatud selgust ja loetavust, kasutatud uusi värve, mis on kooskõlas värvide psühholoogiaga (näiteks heledat ja selget tausta), ning palju muud. Tänu uuenduslikule lahendusele, QR-koodi lisamisele, on võimalik laiendada kontrollitud taustaga sõidukite müügipakkumiste valikut nii veebipõhiselt kui veebiväliselt.

Aruanne koosneb mitmest osast, mis on organiseeritud kergesti loetavas ajalises järjestuses. See võimaldab sõiduki ajalugu kontrollida VIN-koodi kaudu, et avastada tegureid, mis võivad mõjutada konkreetse sõiduki kvaliteeti. Need on kõige olulisemad aspektid, millega ostja peaks enne auto ostmist tutvuma.

autodna-uus-aruanne

autodna-uus-aruanne

Meie toodete lipulaev on välja töötatud vastavalt kõrgeimatele globaalsetele standarditele. Aruande uus osa – Teavituskeskus – võimaldab hõlpsasti kontrollida konkreetse VIN-koodiga seotud aruande sisu, kuna see sisaldab kõige olulisemaid teateid, mis puudutavad vastava sõiduki ajalugu. Andmed on esitatud lihtsas ja kergesti loetavas formaadis, mis pakub terviklikku pilti juba esmasel visuaalsel vaatlusel. Sõiduki ajalugu esitatakse kronoloogilise ajajoonena, mille eesmärk on aidata kasutajatel tutvuda sõiduki ajalugu puudutavate sündmustega ning hõlbustada kasutatud sõidukiga seotud võimalike probleemide ja riskide tuvastamist.

Juba ostu-müügipakkumiste sirvimise ajal tasub tutvuda autoDNA aruannetega, et kvaliteetseid autosid nn sidrunautode (defektide ja varjatud kahjuajalooga sõidukid) hulgast välja sõeluda. Aruandes sisalduv teave parandab autotööstuse läbipaistvust ja aitab saavutada tippklassi kvaliteeti.

Teine muudatus on ostukorvi välimus autoDNA veebisaidil. See parandab kasutajate kogemust ostu sooritamise etapis ja võimaldada kontrollida protsessi iga sammu, olenemata sellest, kas ostu sooritatakse arvutist, tahvelarvutist või nutitelefonist.

autoDNA pakub aruandeid, mis sisaldavad andmeid rohkem kui 20 Euroopa riigist, samuti USAst ja Kanadast, ning enam kui 50 000 erinevast autotööstuse sektorisse kuuluvast asutusest. Et vastata nii turu kui ka meie klientide ootustele, on sõidukite ajalugu kajastavad aruanded alates 1. juulist 2022 saadaval soodushinnaga. Praktikas tähendab see seda, et
kliendid saavad tervikliku VIN-koodi aruande kindlaksmääratud hinnaga, sõltumata autoDNA pakkumises sisalduvate aruannete arvust.