AutoDNA.ee soodustuskoodide kasutustingimused.

I TEENUSEPAKKUJA

Sooduskoode võimaldab AUTODNA.EE OÜ mis asukoht on Tallinn,Narva Mnt 5; algkapital 2,800.00 Eur, Registrikood 14204982, Maksu identifitseerimis number EE101968417, eposti: abi@autodna.ee ametlik nimetus AUTODNA.EE OÜ, kelle vastudata on ka autodna.ee koduleht.

II DEFINITSIOONID:

 1. SOODUSKOOD – on konbinatsioon tähtedest ja numbritest mis võmaldab saada teil soodust vastavalt kirja III osas olevatele tingimustele ja nõuetele. Sooduskoodi eesmärk on võmaldada soodustust ostudelt meie kodulehelt autodna.ee
 2. KASUTAJA – on füüsiline isik või firma, kellel on kohustus jälgida kõiki põhiseaduse punkte ning kellel on õigus sooritada juuridilisi tegevusi vastavlt seadusele. Isikule kehtib nõue olla täisealine ning peab olema autodna.ee kasutaja ehk klient.
 3. TOODE – Veebipõhine teenus mis on saadaval autodna.ee lehel mis annab kliendile ligipääsu just tema poolt valitud sõiduki andmetele ja ajaloole Kliendil on võimalus uurida välja lisaandmete kohta kui tekib juhus et andmeid on vähe.
 4. NÕUDED & TINGIMUSED – See document mis hõlmab endas tingimsui ja nõudeid mis kehtivad sooduskoodidele.
 5. KODULEHT – AUTODNA.EE OÜ koduleht on saadaval aadressil www.autodna.ee .
 6. TARNIJA – Juriidiline isik kellel on täielik legaalne õigus langetada otsuseid ja kellel on kohustus täita kõik ipõhiseaduses toodud akte.
 7. Nõuded ja tingimsued autoDNA.ee kasutamiseks on väljadoodud eraldi dokumendi aadressil: https://www.autodna.ee/tingimused.
 8. Koostöö ja partnerlus programmi reeglid ja nõuded on välaja toodud aadressil: www.afilio.autodna.ee Eraldiseisvad regulatsioonid on saadaval: https://afilio.autodna.ee/tingimused.

III SOODUSKOODIDE KÄTTESAADAVUS

 1. AUTODNA.EE OÜ Teeb sooduskoodid kätte saadavaks kasutjatele ja teenusepakkujatele kes pakuvad ka vastastikke sooduskoode.
 2. AUTODNA.EE OÜ teeb Sooduskoodid kättesaadavaks e-kirja teel, sooduskood saadetakse kasutaja või teenusepakkuja e-mailile või teisisõnu väljastakse promo eesmärgil AUTODNA.EE OÜ poolt kehtestatud eeskirjadele.

IV NÕUDED & TINGIMSUED SOODUSKOODIDE KASUTAMISEKS

 1. Sooduskoodi väärtus on alati kindlalt paika pandud AUTODNA.EE OÜ poolt; see on alati välja toodud sooduskoodi peal või kõrval.
 2. Sooduskood on alati protsentualne mitte rahaline summa.
 3. Kasutjal on õigus kasutada sooduskoodi; Sooduskoodi kasutamine ei ole kohustuslik.
  Sooduskoodi kasutamise protseduur:
  1. Sisestage enda poolt valitud sõiduki 17-kohaline VIN-Kood meie kodulehel autoDNA.ee
  2. Vali tooted
  3. Logi sisse/registreeri AutoDNA.ee lehel
  4. Vali makes viis
  5. Kasuta sooduskoodi vajutades “kas teil on sooduskood” nuppu
  6. Sisestage sooduskood sektsiooni “Sisestage oma sooduskood siia”
  7. Toote/toodete hind väheneb vastavalt Teile väljastatud sooduskoodi nimiväärtuse võrra.
 4. Sooduskoodi on võimalik kasutada vaid aruannetel mille puhul on interneti makes võimalik.
 5. Järgnevad maksemeetodid on teotadud meie kodulehel teostamaks interneti makset : Visa või MasterCard makse, Paysera, Paypal.
 6. Olenevalt sooduskoodile kehtestatud reeglitest on võimalik sooduskoodi kasutada kas kindlatel või kõikidel toodetel mida leiate meie kodulehelt.
 7. AUTODNA.EE OÜ kehtestab reeglid mis paneb paika millistele toodetele sooduskood kehtib, samuti on tingimused ära toodud ka sooduskoodi juures.
 8. Sooduskoodid võivad olla AUTODNA.EE OÜ poolt piiratud; AUTODNA.EE OÜ kehtestab reglemendid sellele kui palju koode väljastatakse, see info on toodud ka sooduskoodi juures.
 9. AUTODNA.EE OÜ kehtestab reeglid sooduskoodi kehtivusajale. Sooduskood võib oll saadaval vaid toodetele mis on AUTODNA.EE OÜ poolt kehtestatud maksimum määrast kõrgemad.
 10. Sooduskoodi on võimalik kasutada igal kliendil vaid kora ostu sooritdes.
 11. Sooduskoodi ei ole võimalik vahetada sooduskoodile kehtestatud nimiväärtuseks oleva summa järgi rahaks.
 12. Sooduskoodi ei ole võimalik kasutada kodulehel olevate teiste soodustuste ja reklaam soodustustega.

V LÕPP SÕNA

 1. Sooduskoodidega seotud kaebused on võimalik saata aadressil kaebuse@autodna.ee . Selleks et tagada kiirem vastus soovitame e-maili teemaks panna “Sooduskood – kaebus”kaebusi on võimalik ka edastada alternatiivseid suhtluskanaleid kasutades, näiteks sates paberkandjal kirja meie kontorisseAUTODNA.EE OÜ juriidilisele aadressile..
 2. Kebuse vastus ja lahendus jõuavad mitte hiljem kui 14 tööpäeva jooksul alates päevast kui AUTODNA.EE OÜ saab kätte teie kaebuse.
 3. Teenusele kehtivad kõik Eesti põhiseaduses kehtestatud seadused.
Tallinn, 2016-07-18
Pange tähele, et see sait kasutab küpsiseid, et saaksite kasutada meie teenust, pakkuda optimaalset sisu ja kohandada Veebileht vastavalt teie vajadustele. Saate hallata küpsiseid brauseri seadete muutmisega. Jätkates veebisaidi kasutamist ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Lisateavet leiate meie veebisaidi privaatsuseeskirjadest.