• Avalehele /
  • Vin-koodi Dekooder - Kontrollija

VIN Dekooder - Kontrollija

Näed, kui lihtne see on. Saate teavet sõiduki kohta ja seda ainult kolme lihtsa sammuga. Vin number on nagu inimese DNA kood - kontrollite ühe korra ja saate teada kõik mis meie andmebaasis selle sõiduki kohta on.

Sa sisesta identifikaator

Sisestades 17-kohalise VIN-koodi, esitab meie süsteem teile sõiduki ajaloo. Palun pidage meeles, et „I”, „Q” ja „O” tähe ei sisestata VIN koodi.

Teave VIN-kood (info)

1
AutoDNA.ee aruande ostmine: sisestage VIN kood

Saate teavet sõiduki VIN-koodi dekodeerimisel

Analüüsi tulemusi, mida VIN-dekooder sõiduki ajaloo kohta väljastab. Süsteemi (VIN Checker) abil saab kontrollida oma sõiduki tasuta. Kogutud teabe põhjal genereerib meie koduleht aruande, mis vähendab teie kahtluseid. Pealegi, sa ei tea, kui palju kasulikku teavet võib Teie sõiduki kohta olla.

2
Kuidas osta autoDNA.ee aruannet: informatsioon sõiduki kohta

Valige sobiv aruanne

Otsustage milline ajaloo aruanne teile just kõige paremini sobib VIN-koodi dekooder on loodud esitama aruandeid, mis koosnevad põhjalikest ja selgesti nähtavadtest osadest, mis olid koostatud VIN-koodi abil.

Pidage meeles, et ostetud aruande saab alla laadida veebilehelt PDF-vormingus failina. Lisaks sellele saadetakse koopia teie e-posti aadressile.

Dekodeerige VIN!Teie sõiduki ajalugu on vid paari hiireklõpsu kaugusel!

3
VIN aruande ostmine
Pange tähele, et see sait kasutab küpsiseid, et saaksite kasutada meie teenust, pakkuda optimaalset sisu ja kohandada Veebileht vastavalt teie vajadustele. Saate hallata küpsiseid brauseri seadete muutmisega. Jätkates veebisaidi kasutamist ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Lisateavet leiate meie veebisaidi privaatsuseeskirjadest.