AutoDNA Ajaloo Aruanne Ameerikast pärit sõidukitele

Hind 8,00
Ostjatepoolsed hinnangud:
4.7/5
(keskmine alates 3 arvamused)

Esialgne teave

AutoDNA aruanne USA-st pärit sõidukite jaoks algab põhiteabega, kus tuuakse välja kontrollitava sõiduki mark, mudel ja konkreetse mudeli versioon.

Sõidukit puudutav teave

See aruande osa sisaldab sõiduki tehnilisi andmeid ja sõiduki kasutamist. Näiteks hõlmab see teavet mootori, kütusetüübi ja kütusekulu kohta. Samuti on välja toodud sõiduki mõõdud ja sõiduki täismass. Tehnilistele kirjeldustele järgneb sõiduki tootja poolt määratud müügihind ja sõiduki praegune soovituslik hind.

Omandidokumentide kirjed

"Omandidokumentide kirjed" on jagatud nelja alajaotisesse: sõiduki staatus, sõiduki kahjustused, sõiduki kasutamine ja läbisõit.

Sõiduki staatus Sõiduki tüübikinnitus (nt antiik, koopia, modifitseeritud), sõiduki omandiõigus ja sõiduki ost (nt tootja tagasiost, garantiitagastus, paralleelimportimine), tehnilised rikked (nt sõiduk, mille ohutusviga ei ole kõrvaldatud) ning VIN-koodiga seotud toimingud (nt määratud uus VIN-kood).

Sõiduki kahjustused USA-s registreeritud sõidukikahjustuste loend. Nende hulka kuuluvad väga olulised mahakandmise ja lammutamisega seotud kirjed.

Sõiduki kasutamine Nimekiri sõiduki kasutusviisidest USA-s. Need hõlmavad teateid sõiduki kasutamise kohta taksona, põllumajandus- või politseiautona või tootja katsesõidukina.

Läbisõit Nimekiri läbisõidunäitudest, mis registreeriti sõiduki kasutamisaja jooksul USA-s. Need kirjed võivad esile tuua kõrvalekaldeid järgnevates läbisõidunäitudes või näidata läbisõidumõõdiku asendamist mehhaaniliste piiride ületamise tõttu.

Välja antud tiitlid

Selles jaotises on välja toodud kõik sõiduki omandiõiguse tiitlid (dokumendid, mis määravad sõiduki omandiõiguse). Tasub meeles pidada, et uus omanikuõiguse tiitel antakse välja siis, kui sõiduki omanik muutub USA-s. Iga omandiõiguse tiitli (tiitli sertifikaat) juurde kuulub selle väljaandmisel registreeritud läbisõidunäit, samuti väljastamise kuupäev ja koht (osariik).

Vargustega seotud kirjed

See jaotis sisaldab andmeid USA-s varastatud sõiduki kohta. Juhul, kui auto on varastatud või üles leitud, on andmebaasis sündmuse kuupäev ja toimumiskoht, juhtumi number ning vastava avalduse esitanud isiku andmed.

Õnnetusjuhtumid

See aruande osa sisaldab loetelu kõigi õnnetuste kohta, mis on registreeritud USA-s seoses konkreetse sõidukiga. Iga sissekanne sisaldab üksikasjalikku teavet: õnnetuse kuupäev ja toimumiskoht, juhtumi number ja avalduse esitanud isiku andmed.

Lammutustöökodade ja kindlustusandjate sissekanded

See osa on jagatud kahte alajaotisesse: Lammutustöökodade sissekanded ja kindlustusandjate sissekanded

Kindlustusandjate sissekanded See alajaotis sisaldab USA-s registreeritud mahakandmisega seotud kirjeid. Igale aruandele on lisatud kuupäev ja detailne kindlustusandja teave.

Lammutustöökodade sissekanded See alajaotis sisaldab konkreetset sõidukit puudutavaid lammutustöökodade aruandeid ja menetlusi. Need hõlmavad aruande koostaja isikuandmeid.

Sõiduki müügikuulutused

See jaotis sisaldab USA-s avaldatud müügikuulutuste loendit. See on koht, kus näete, mis hinnaga auto müüdi, milline oli selle läbisõit (nagu kuulutuses reklaamitud) ja kes seda müüsid.

Sõnastik

Sõnastik sisaldab omandiõigust puudutavate sissekannetega seotud mõisteid. Sõnastiku sektsioon on tühi vaid siis, kui sõiduki omandiõigust puudutavates dokumentides pole ühtegi kannet.

Kliendi Arvustused aruande kohta

Skoor:
5/5
Aruanne sisaldab suurel hulgal teavet USA administratiivsetelt üksustelt. See aitas mul üleujutuses kahjustatud auto osta soodsama hinnaga.
- Jaan
Skoor:
4/5
Väga hea, tõesti palju infot ja mõistliku hinnaga
- Riian
Skoor:
5/5
Ma kontrollisin autot, mille importisin USAst ning andmed on kehtivad. See auto on maha kantud ja mõeldud eksportimiseks.
- Jüri
Pange tähele, et see sait kasutab küpsiseid, et saaksite kasutada meie teenust, pakkuda optimaalset sisu ja kohandada Veebileht vastavalt teie vajadustele. Saate hallata küpsiseid brauseri seadete muutmisega. Jätkates veebisaidi kasutamist ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Lisateavet leiate meie veebisaidi privaatsuseeskirjadest.