|

Me teame sõidukitest palju!

autoDNA on üks maailma suurimaid sõidukite ajaloo teabeteenuste pakkujaid. Pakume sõiduki ajalugu aruande kujul, mis esitab lühidalt sõiduki elutsüklit. Aruanded on mõeldud sõiduki ajaloo tutvustamiseks lihtsalt, lühidalt ja loetavalt. AutoDNA eesmärk on aidata teil teha auto ostmisel teadlik otsus. Sõiduki ajaloo aruanne on loodud selleks, et minimeerida sõiduki ostuprotsessiga seotud riski.

AutoDNA aruanded on saadaval igat tüüpi sõidukite jaoks, sealhulgas sõiduautod, veoautod, mootorrattad või haagised, mis on toodetud pärast 1981. aastat ja millel on 17 tähemärgist koosnev unikaalne kere identifitseerimisnumber (nn VIN-koodi). Selle abil saate kohe meie veebilehekülje kaudu teavet teid huvitava kasutatud auto kohta.

Miljonid on autoDNA tooteid usaldanud, nii et kui kavatsete osta kasutatud auto, ära oota, liitu nendega ja me aitame ka Teil teha õige valiku.

Meie eesmärk

autoDNA toob muutusi kasutatud sõidukite turul

autoDNA töötab selle nimel, et kasutatud sõidukite turg oleks ohutum ja läbipaistvam. Meie missioon on aidata Teil valida sõiduk: aitame Teil sõiduki ostmisel riske minimeerida ja suurendada ostjate teadlikkust, aidates seeläbi suurendada nende usaldust müüja vastu.

Me vähendame teabe asümmeetriat autoturul.

autoDNA visioon

AutoDNA-ga tsenseerimata sõiduki ajalugu

Pidage meeles – siit leiate igasuguse sõiduki ajaloo tsenseerimata kujul. autoDNA on praegu üks kõige täielikumaid sõidukite andmebaase maailmas. Miljonid kliendid on usaldanud ja kasutanud autoDNA-d, tänu millele on nad vältinud varjatud probleeme ja „sidrun auto“ ostmist (nn Lemon Car). Meie aruanded aitavad teil iga kasutatud autot tundma õppida, enne kui see Teie valdusse jõuab. Pidage meeles, et Teil on selleks täielik õigus.

Miks see on oluline

Läbipaistvus autoDNA-ga

Läbipaistvus on vabade ja arenenud turgude nurgakivi. Tänu sellele oleme võimelised eristama hea ja halva kvaliteediga sõidukeid. Selle tulemusena toob see kaasa kõrgema hinna esimeste jaoks ja viimaste hindade alanemise – vähemalt ostjate silmis.

AutoDNA sõiduki ajaloo aruanne on toode, mis võib aidata teil hinnata sõiduki kvaliteeti, mida müüja pakub. See muudab vestluse pidamise lihtsamaks. Samuti aitab see Teil saada soodsat hinda nii auto ostul kui ka selle edasimüümisel.

Meie kliendid

Oleme aitanud kliente alates 2010 aastast

Üle 3 miljoni autoDNA kliendi

3M+

klienti

Üle 200 miljoni autoDNA teenuse külastuse

200M+

on külastanud meie veebilehti

autoDNA toetab üle 300 edasimüüjat ja kasutatud autode esindust

300+

Müügiesindust ja kasutatud autode müügiplatsi

autoDNA on saadaval enam kui 150 riigis

150+

riiki

Üle 50 000 autoDNA sõiduki ajaloo päringuid päevas

50 000+

Sõiduki ajaloo päringut

AutoDNA kogukond sotsiaalmeedias, mis koosneb enam kui 200 000 inimesest

200 000+

sotsiaalmeedia – jälgijad

Meie numbrid

Rahvusvahelised andmed ühes koha

Andmed autoDNA-s enam kui 500 miljoni sõiduki kohta

500 000 000+

sõidukit

Andmed autoDNA-s enam kui 50 000 asutuselt

50 000+

asutust, kes tegutsevad autotööstuses

autoDNA andmed enam kui 20 riigist Euroopast ja Põhja-Ameerikast

20+ riiki

Euroopast ja Põhja Ameerikast

Meie meeskond

Kui teie ambitsiooniks on pidev areng

Liitu meiega

Võta meiega ühendust

autoDNA kontaktandmed

Kust meid leida

autoDNA aadress

autoDNA ettevõtte aadress
AUTODNA Sp. z o.o.
Ul. Obywatelska 128/152 94-104 Łódź
Kantud riikliku kohturegistri (KRS) ettevõtjate registrisse KRS nr 0000349742; Łódźi linna ringkonnakohus - Śródmieście Łódźis, riikliku kohturegistri 20. osakond; aktsia Kapital: 50,000.00 PLN

autoDNA KMKR ja registrikood

Riikliku kohturegistri (KRS) number, maksukohustuslase (NIP) number ja äritegevuse (REGON) number autoDNA: KRS: 0000349742 NIP: 5492391545 REGON: 121164104

autoDNA klienditeeninduskeskuse kontaktaadress

Klienditugi, Abikeskus autoDNA
kontakt@autodna.ee
Infotelefon: +372 666 2886

Pange tähele, et see sait kasutab küpsiseid, et saaksite kasutada meie teenust, pakkuda optimaalset sisu ja kohandada Veebileht vastavalt teie vajadustele. Saate hallata küpsiseid brauseri seadete muutmisega. Jätkates veebisaidi kasutamist ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Lisateavet leiate meie veebisaidi privaatsuseeskirjadest.