Partnerid

Tagamaks Teile kõrge kvaliteediga teenust oleme loonud koostöö maailma juhtivate, kasutatud autode kohta ajaloolist informatsiooni pakkuvate teenuseosutajatega.

Partnerlus tähendab usaldust. Meid usaldavad parimad. Kas on olemas kuskil veel paremaid soovitajaid?

Meie koostööpartnerid

Nationale Auto Pas

NAP

Nationale Auto Pas (NAP) kogub ja haldab andmeid Hollandis registreeritud sõidukite kohta.

Koos RDW-ga (Transpordiministeerium), sisaldab NAP täielikku andmebaasi Hollandist pärit autode kohta ja on olemas ligipääs laiale informatsioonile nende kohta. Oluliseimaks informatsiooniks on endised omanikud, parameetrid ja tehnilised andmed, praegused ja varasemalt fikseeritud läbisõiduandmed ja ülevaatuste tulemused.

Informatsioon saadakse usaldusväärsetest allikatest nagu näiteks liiklusministeerium, auto müüjatelt, importööridelt, kindlustajatelt, liisingufirmadelt, autoteenindustelt ja tehnilise ülevaatuse jaamadelt.

Autolahend

Autolahend

Autolahend.ee on tasuta veebileht, kus kasutajateni on toodud kasulikud lingid autoomanikele.

Kodulehel leiate vajalikud blanketid, saate kontrollida auto hinda Eestis, vormistada kindlustust, kontrollida autot enne ostu ning palju muud. Lisaks on kodulehel kaart, kus on märgitud autotöökodade, autokoolide ja teiste vajalike asutuste asukohad üle kogu Eesti.

VOSA

VOSA

VOSA (liiklusturvalisuse ja sõidukite tehnilise teenindamise agentuur) haldab ühte suurimatest tootjate andmebaasidest. Agentuuri peamiseks ülesandeks on uurida liiklusõnnetusi ja parandada transpordivahendite kontrollimise standardeid.

VOSA tagab ka koolitust ja konsultatsioone, sealhulgas ka liikluseeskirju.

Osta Autocheck aruanne

AutoCheck

"AutoCheck" - teenus, mis koondab endasse informatsiooni tuhandetelt USA-s asuvatelt usaldusväärsetelt allikatelt (USA ja Kanada liiklus ametid, politseiametid, tuletõrjujad, teenustekeskused, volitatud teenindused jne). "Experian" on maailma suurim kasutatud autode andmebaas maailmas – selles sisaldub üle 4 miljardi kirje 0,5 miljardi auto kohta.

"Ekperian tehnoloogia" osutab oma teenuseid paljudel mootorimaailma internetilehtedel, näiteks eBay Motors, CarsDirect.com, CarMax.com un NADAguides.com.

Lisainformatsioon "AutoCheck" kohta jaotises „Aruandenäidised”.

Pange tähele, et see sait kasutab küpsiseid, et saaksite kasutada meie teenust, pakkuda optimaalset sisu ja kohandada Veebileht vastavalt teie vajadustele. Saate hallata küpsiseid brauseri seadete muutmisega. Jätkates veebisaidi kasutamist ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Lisateavet leiate meie veebisaidi privaatsuseeskirjadest.