autoDNA soovitab
kasutatud-audi

Esindusest ostetud kasutatud sõiduk: uus autodna.ee tsükkel, 7. osa

14 november 2019

Sisukord

Opeli ametlikul programmil on silmapaistvalt intuitiivne ja kergesti loetav veebisait. Esindatud on ainult valitud edasimüüjad, kuigi enamus neist pakuvad kasutatud sõidukeid. Kõigil Opeli sertifikaadiga kasutatud autodel (OCUC) on hooldusgarantii, mis on kuni 2 aastat pikk. Samuti on saadaval maanteeabi Eestis ja välismaal, vähemalt 6 kuud, olenemata läbisõidust. Vaatamata nimele pakub programm ka teisi kaubamärke, näiteks Hyundai, Mazda ja BMW. Hinnavahemik on üsna suur – alates 2000 eurostest sõidukitest kuni 40 000 eurot maksva Opel Insignia mudelini.

Opeli poolt sertifitseeritud kasutatud autod

www.opel.ee

Audi Select

www.audi.ee

Programm pakub laias valikus kasutatud autosid, mis on maksimaalselt 5 aastat vanad ja mille läbisõit on kuni 150 000 km. Sõidukitele kehtib garantii (1 aasta kuni 3 aastat). Audi mudelid on kõige populaarsemad, kuid siiski võite leida ka pakkumisi teistelt kaubamärkidelt. See tähendab seda, et hinnaskaala võib olla suur: mõnest tuhandest eurost kuni mitmekümne tuhandeni.

 

 

Kuni 1-aastastele autodele pakutav 3-aastane lisagarantii on suur pluss. Tänu sellele on kasutatud auto kaitstud kuni 4 aastat. Vanematele sõidukitele kehtib 1-aastane garantii, mis katab hoolduskulud. Selle programmi raames saavad ostjad spetsiaalse kindlustuspaketi Audi kindlustusteenuste kaudu. Konkreetne pakkumine sisaldab väga ulatuslikku abiteenust ning asendusautot kuni seitsmeks päevaks.

Loe veel: