autoDNA soovitab
esindusest-kasutatud-toyota

Esindusest ostetud kasutatud sõiduk: uus autodna.ee tsükkel, 6. osa

7 november 2019

Eestis populaarse kaubamärgi Toyota programmil on olemas spetsiaalne lehekülg, millele pääsete ligi ka importija veebisaidi kaudu. Sellel on umbes 200 pakkumist, mis on jagatud kategooriateks. Mõneti sarnaneb see uue auto otsingumootoriga toyota.ee lehel. Parimas seisukorras valitud sõidukitel on vähemalt 12-kuuline garantii, isegi kui need pole Toyotad, vaid Toyota esindustes müüdavad erinevad kaubamärgid. Garantii säilitamiseks peate seda alati remontima volitatud töökojas, täpselt nii nagu uue auto ostmisel. Toyota Plus pakub sõidukitele kvaliteedisertifikaati, mis on välja antud vastavalt tehnilise kontrolli standarditele.

Toyota Plus ja Pre-Owned Lexus

www.toyota.ee

Konkreetne programm (varem tuntud kui Toyota SURE) on huvitav ja intuitiivne; otsingumootoril on head funktsioonid, mis võimaldavad Teil otsida täpselt seda, mida vajate ja mida saate endale lubada. Võite minna ka otse demosõidukite (nn testõidukite) juurde või otsida ainult hübriidmudeleid, mis on ka nüüd mõnda aega populaarsust kogunud. Hübriidid on taksojuhtide maiuspala, mistõttu pakkumised kaovad sõna otseses mõttes üleöö. Peale Toyota võite kokku puutuda erinevate kaubamärkidega, sõltuvalt sellest, milliseid sõidukeid kliendid esindusele müünud on. Hinnavahemik on uskumatu, alates mõnesajast eurost kuni kümnete tuhandeteni.

Hea õnne korral võite leida odava 1999. aasta Toyota Avensist hinnaga 1500 eurot – veluurpolstriga, õhukonditsioneeriga, 280 000 km läbisõiduga ja dokumenteeritud ajalooga. Enamik pakkumisi on siiski palju kallimad, eriti kui olete Yarise, Corolla või Avensise jahil. See ei tähenda siiski seda, et piiratud eelarve korral ei ole Teil valikuvõimalusi. Tegelikult võite Toyota Plusi kasutada isegi vanema Lexuse otsimiseks, kuid kui olete huvitatud ainult Lexusest, oleks ehk parem külastada nende spetsiaalset programmi:

Lexus Select

www.select.lexus.ee

Lexuse volitatud edasimüüjate odavaimad sõidukid maksavad umbes kümme tuhat eurot ja kõige kallimad võivad maksta kuni kümme korda rohkem. Lexus pakub väga head otsingumootorit, mis on intuitiivne ja mida on mugav kasutada, kuid kui otsite konkreetse segmendi autot, siis tõenäoliselt teate täpselt, mida soovite. Programmis on arvukalt hübriidmootoriga sõidukeid, mille hooldusajalugu on dokumenteeritud. Pidage meeles: selles segmendis, kuhu Lexus kuulub, on lihtne leida hästi hoitud sõidukeid, mille läbisõit ei ole üleliia suur. Enamik pakutavatest autodest on muidugi Lexused, kuid võite leida ka selliseid mudeleid nagu Porsche 911 või isegi Hummer H1. Ning mitte ainult seda – tegelikult saate osta ka sõidukeid, mida Eestis tavaliselt ei leidu, näiteks Toyota Land Cruiseril põhinev Lexus GX (Lexuse kaubamärk kuulub ju Toyotale).

 

autoDNA

Kas teile meeldis see artikkel? Kas soovite oma kommentaarides midagi küsida? Jagage julgelt oma tagasisidet ja kommenteerige artikli allosas. Ja pidage meeles – alati enne auto, mootorratta või isegi haagise ostmist – kontrollige autoDNA-ga VIN-koodi alusel sõiduki ajalugu. VIN-koodi kontroll on üks olulisemaid asju, mida teha enne kasutatud sõiduki ostuotsust. Tänu sellele aitab autoDNA teil teha teadlikke otsuseid.

 

Loe veel: