autoDNA soovitab
kasutatud-bmw

Esindusest ostetud kasutatud sõiduk: uus autodna.ee tsükkel, 8. osa

21 november 2019

Sisukord

BMW on üks populaarsemaid Saksa kaubamärke. BMW maaletoojate programm pakub igal aastal suhteliselt uusi väikese läbisõiduga mudeleid ning juurdepääsu autodele teistest Euroopa riikidest. Seetõttu on hinnad üsna kõrged: kasutatud BMW 3 või 5 seeria maksab tavaliselt vähemalt 20 000 eurot. Pakkumiste arv on muljetavaldav, sealhulgas on esindatud ka muud kaubamärgid peale BMW. Selle tulemuseks on märkimisväärne hinnaskaala: alates 5000 eurost kuni 50 000 euroni (mis on premium brändide puhul kahjuks üsna tavaline).

BMW Premium Selection

www.bmw.ee

Peugeot poolt heaks kiidetud kasutatud sõidukid

www.peugeot.ee

See on üks programm, mis turul olnud pikka aega (alates 1999. aastast Lion’s Deals nime all). Valitud autodel on kvaliteedisertifikaat ja 1-aastane garantii. Sõltuvalt läbisõidust pakutakse sõidukitele ühte kahest paketist: Premium (kuni 100 000 km) või Comfort (kuni 200 000 km). Taolise paketi saamiseks ei tohi autod olla vanemad kui 10 aastat. Iga Premium paketi auto läbib põhjalikuma tehnilise kontrolli ja selle saab 30 päeva jooksul uue vastu vahetada. Mõnikord võib siit leida väga odavaid autosid, mis on tõenäoliselt jäetud esindusse uue sõiduki ostmisel. Näiteks, leidsime Fiat Palio Weekend mudeli ilma igasuguse garantiita, hinnaks ligikaudu 400 eurot. Programmis on suur valikautosid, neist rohkem kui pooled on Peugeot mudelid ja ülejäänud on muud kaubamärgid.

Kasutatud sõidukid: Dacia, Renault

www.renault.ee

Renault programm on leitav importija veebisaidil oleva lingi kaudu. Kõik pakkumised on esitatud selgel ja arusaadaval viisil. Saate koheselt valida garantiiga pakkumiste, madala hinnaga sõidukite või kaubikute hulgast. Enamik pakutavatest sõidukitest on Renault mudelid, kuid võite kohata ka mõne muu kaubamärgi populaarseid tooteid (nt Volkswagen Golf). Hinnad on taskukohased: välja arvatud kõige kallim pakkumine – Maserati Ghibli hinnaga ligi 70 000 eurot. Enamiku pakkumiste hind on 9000 kuni 23 000 eurot. Odavaim auto on Mitsubishi Carisma: vähem kui 900 eurot.

 

autoDNA

Kas teile meeldis see artikkel? Kas soovite oma kommentaarides midagi küsida? Jagage julgelt oma tagasisidet ja kommenteerige artikli allosas. Ja pidage meeles – alati enne auto, mootorratta või isegi haagise ostmist – kontrollige autoDNA-ga VIN-koodi alusel sõiduki ajalugu. VIN-koodi kontroll on üks olulisemaid asju, mida teha enne kasutatud sõiduki ostuotsust. Tänu sellele aitab autoDNA teil teha teadlikke otsuseid.

 

Loe veel:

Summary