autoDNA soovitab
liisingujargsete

Kuidas töötavad liisingujärgsete autode oksjonid?

16 märts 2023

Auto liisingule võtmine on parim viis, kuidas rahastada uue auto ostu väike- või suurfirmadele. Tuleb välja, et seda võimalust saavad utiliseerida ka eraisikud, kes otsustavad osta sellist autot kasutatud autode turult.

Ainuke asi, mida tegema pead, on järgima neid vihjed, et leida atraktiivne liisingujärgne auto. Niiviisi on võimalik osta auto, mis on heas tehnilises ja esteetilises konditsioonis ja selle boonuseks on odavam hind. Kui tahad raha kokku hoida ja veenduda, et ost on ohutu, siis miks mitte seda võimalust ära kasutada?

 

 

Mida see tähendab, kui auto on liisingujärgne?

Firmad, mis võtavad auto liisingusse, võivad omada ligipääsu kõige ahvatlevamatele pakkumistele. Õigesti valitud liisingupakkumisele on iseloomulikud paremad tingimused, kui tavapärasel autolaenul. Peale liisinguperioodi lõppu vahetatakse vana uue vastu. Siin tekibki võimalus eraisikutele, kes soovivad leida endale autot, kuna nad saavad osaleda oksjonitel ja osta auto odavama hinnaga. Sellise pakkumise eelis on, et sõidukitel on dokumenteeritud parandused/hooldused. Seetõttu on petta saamise oht peaaegu olematu. Nende oksjonite autod on üldjuhul ainult paar aastat vanad ja hinnad on madalamad, kui osta eraisikutelt.

Kes saab ära kasutada liisingujärgseid oksjoneid?

Oksjonitele on ligipääs nii eraisikutel kui ka firmadel. Saage sellest rohkem teada uurides Car Arena kodulehte, mis on üks suurimaid selliste autode pakkujaid. Sellise võimalusega tutvudes paneb imestama, miks inimesed ostavad autosid mitte usaldusväärsetelt müüjatelt ja riskivad sellega, et satuvad autode otsa, mis vajavad kulukad remonditöid , kui on olemas liisingujärgsed autod, mis on kõigile kättesaadavad. Lisaks sellele ei ole oksjonil osalemisega peidetud kulusid.

Kasutatud liisingujärgsed autod – mis auto mudelid on turuk saadaval?

Kui kaalutled teha sellist ostu, siis kindlasti tahad teada, mis mudelid on saadaval. Valikuid on palju, sest oksjonid sisaldavad kaubikuid, sõiduautosid, veoautosid, jne. Suurem osa autojuhtidest valivad sõiduautod, eriti arvestades seda, et on võimalik leida hea mudel suurepärases tehnilises konditsioonis. Usaldusväärseid liisingujärgseid autosid on võimalik leida lehelt cararena, kust on võimalik leida autosid nagu BMW, Audi, Opel, Peugeot ja teisi populaarseid mudeleid.

Liisingujärgsete autode oksjon, mida on vaja teada?

Isegi kui sa pole veendunud, et liisingujärgsed autod on sinu jaoks õige valik, siis vaadake eelpool mainitud lehte ja kindlasti leiate pakkumise, mis pakub sulle huvi. Kui tekib küsimusi, siis nende klienditugi abistab sind. Niiviisi väldite autot, mis ei vasta sinu ootustele. Lisaks sellele on iga auto oksjoni juures kirjeldus, mis katab kogu kriitilise informatsiooni.

 

autoDNA

Kas teile meeldis see artikkel? Kas soovite oma kommentaarides midagi küsida? Jagage julgelt oma tagasisidet ja kommenteerige artikli allosas. Ja pidage meeles – alati enne auto, mootorratta või isegi haagise ostmist – kontrollige autoDNA-ga VIN-koodi alusel sõiduki ajalugu. VIN-koodi kontroll on üks olulisemaid asju, mida teha enne kasutatud sõiduki ostuotsust. Tänu sellele aitab autoDNA teil teha teadlikke otsuseid.

 

Loe veel:

Summary