Kasulik teada
Hyundai-Elantra

Hyundai Elantraga on ka võimalik liituda miljoni klubiga!

Lisas 5 juuli 2019

Kui palju kilomeetrid suudab sinu auto sõita 5. aasta jooksul?

1 000 000 miili ehk 1 609 344 km on suur saavutus iga auto puhul ja autod, mis suudavad seda saavutada kuuluvad legendaarsesse 1 miljon miili klubisse. Nüüdseks, on nende nimekirja lisandunud ka auto Hyundai poolt!

Tavaliselt sõidab keskmine inimene 5. aasta jooksul 50 000 kuni 60 000 km. USA Kansase osariigi päritolu Farrah Haines kuulub nende inimeste hulka, kes suutis saavutada üle pooleteise miljoni kilomeetrise läbisõidu oma 2013. aasta Hyundai Elantraga.

Kuidas ta seda tegi?

See vastus on lihtne Farrah kasutas oma autot tööautona, transporteerides erinevaid auto varuosi erinevatesse töökodadesse üle terve USA. Seetõttu oli ta keskmine aastane läbisõit 322 000 km.

Tundub natuke võimatu?

Selleks, et Farrah väiteid kontrollida teostasid Hyundai insenerid erinevaid katseid, et valideerida auto odomeetri näitu, mis pidas paika.

Lisaks sellele kontrolliti mootorit, kere, hooldusajalugu ja elektrisüsteemi. Proua Hainesi väitel oli tema auto pika eluea saladuseks lihtsalt regulaarne hooldus.

„Ma armastan autoga sõitmist ja olen suutnud teha sellest tasuva karjääri. See ei olnud mulle üldse üllatuseks, et suutsin läbida 1 miljon miili. Saladus peitud ainult regulaarses hoolduses ja kvaliteetses sõidukis“ väitis ta, lisades, et ta vahetas mootoriõli iga kahe nädala tagant.

Selleks, et tunnustada tema saavutust andis Hyundai Motor America Proua Haines-ile uhiuue 2019. aasta Hyundai Elantra.

„See ei ole ainult saavutus Farrahele, vaid ka Hyundai-le ja meie sõidukite kvaliteedile“ ütles Hyundai Motor America turundusjuht Dean Evans.

Loe veel:

Summad kommentaare: 0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.