autoDNA soovitab
auto-pukseerimine-lagunevad

8 autot, mis kõige enam lagunevad

2 juuli 2019

Mõnede autodega võib liigelda aastaid ilma suuremate probleemideta, kuid teised kogevad tihedalt probleeme. Siin on meie kokkuvõte autodest, mis kõige enam lagunevad.

 

8. Cadillac Escalade

Mehaanika ja elektrisüsteemi probleemid ei ole ainukesed probleemid, mis esinevad Escalade-il. Lisaks sellele maksab auto üle 75 000 euro.

Põhilised probleemid esinevad auto käigukastis, kliimas ja elektrisüsteemis.

Kabiinis sees pole tegelikult palju ruumi. Teise rea istmed on ebamugavad ja kolmanda rea istmed on kitsad. Inimesed, kes tahavad rohkem mugavust saavad soetada suurema ESV (Extended Stretch Vehicle), mis pakub rohkem ruumi pagasiruumis. Sellel maasturil on väga muljetavaldav pukseerimisvõime.

7. MERCEDES BENZ CLA

On olnud palju Mercedez mudeleid, mis on kuulsad oma hea vastupidavuse poolest, kuid kahjuks ei saa sama öelda CLA kohta. Auto, mis maksab natuke üle 37 00 euro, on sportliku sedaani välimusega. Selle raha eest saaks vabalt osta parema auto, kui CLA.

Mercedes-benz-cla

Selleks, et saada tunnet, et sõidad õige Mercedez-ega, siis pead välja käima üle 40 000 euro. CLA ei vasta mugavuse, kvaliteedi ja luksuse poolest ootustele, mida tavaliselt on võimalik oodata Mercedez-te poolt. Auto on erinevate allikate halvimate nimekirjas olnud juba mitmeid aastaid.

6. SMART FORTWO

Kui Smart tutvustati esimest korda Ameerika autojuhtidele , siis oli tootja kasutanud sõiduki ökonoomsust põhilise müügipunktina. Kahjuks ei olnud väike kütusekulu piisavalt hea põhjus, et tekitada sõidukijuhtides huvi.

smart-fortwo

Autot ei suudetud müüa nii palju, kui tootja lootis. Selle auto käigukasti peetakse maailma halvimaks.

See ei ole ainuke probleem, mis esineb Smart autodes. Autodel on piiratud mahutavus ja jube kujundus. Kuna auto on väike, siis ei ole palju, mis võiks huvi pakkuda.

5. Ford Fiesta

Fordi insenerid kratsivad endiselt kukalt üritades aru saada, mis jätkuvalt põhjustab probleeme käigukastil.

ford-fiesta

Kliimasüsteem ei ole midagi erilist ja keskmine hind on 15 000 eurot. Sõita on ebamugav ja tagumised istmed on kitsad. Sellegipoolest on autol väga hea kütusekulu, kuid mootor on uimane. Ford Fiesta ST versioon on kiirem, kuid mugavuse poolest ei ole parem.

4. Lexus GX 400

Kui ostad kõrge Linnamaasturi, siis põhiline asi, mis põhjustab muret on võimalus, et auto võib külili käia. Youtube-ist on naljakas vaadata küll, kui auto keerab katusele, kuid ei ole nii lõbus, kui ise oled sellise auto juht.

Consumer Reports viis GX 460 proovisõidule ja avastasid, et auto päris kergesti kukkus külje peale. Nad hoiatasid autoostjaid, et mitte osta seda sõidukit, sest see põhjustab eluohtliku riski.

Toyota võttis seda probleemi kuulda ja kutsus tagasi maasturid, et korrigeerida stabiilsuskontrolli. 2010. aasta mudel põhjustas suurima riski.

3. Alfa Romeo Giulia

Kui rääkida Itaalia autotootjatest, siis tuleb võibolla esmalt pähe läikiv punane auto, nagu Ferrari 458 või elegantse disainiga Lamborghini Huracan. Sa ei seosta defektseid sõidukeid Itaalia tootjatega, kuid sa peaksid kui rääkida Alfa Romeo-st.

alfa-rome-giulia

Alfa Romeo on tõestanud palju kordi, et see on üks ebakindlamaid automarke teede peal, kuna iga aasta on lagunevate autode nimekirjas vähemalt üks Alfa Romeo. Alfa Romeo juhid on kogenud mootori probleeme ja on kogenud sõitmist segavaid probleeme isegi värske aasta väljalasetega.

2. Ford Focus

Jälle üks ford, mis on siia nimekirja sattunud. Focusel esinevad samad probleemid nagu Fiestal ja need on probleemid käigukastiga. Mõlemad autod jagavad samasugust probleemi aga mitte samasugust hinda. Focus on Fiestast 2 korda kallim, kuid laguneb sama kiiresti.

ford-focus

Teine probleem, mis esineb Focusel on selle juhtimissüsteem. Erinevalt mehaanilistest probleemidest on Focusel just probleeme jõudlusega, kuna sõiduk on aeglane ja juhipositsioon on kitsas. Kallimad mudelid maksavad 30 000 eurot. Sellise raha eest ei ole Focus ostmist väärt.

1. Fiat 500L

Kui sa arvasid, et Alfa Romeo annab Itaalia tootjatele halva maine, siis Fiat 500l reputatsioon paneb sind ahastama. Ilma ühegi vaheta on 500L regulaarselt välja toodud lagunevate ja ebakindlate sõidukite nimekirjas. 500L hinnad algavad 13 000 eurost ja lõppevad 16 000 euroga.

fiat-500l

Aga mis on need probleemid, mis esinevad 500L-il? Mis ei ole probleemid, on parem küsimus. Pidurid, elektrisüsteem, mehaanilised osad pakuvad teile palju peavalu.

Kabiini sees on lärmakas, kitsad tagaistmed on raskesti ligipääsetavad.

 

autoDNA

Kas teile meeldis see artikkel? Kas soovite oma kommentaarides midagi küsida? Jagage julgelt oma tagasisidet ja kommenteerige artikli allosas. Ja pidage meeles – alati enne auto, mootorratta või isegi haagise ostmist – kontrollige autoDNA-ga VIN-koodi alusel sõiduki ajalugu. VIN-koodi kontroll on üks olulisemaid asju, mida teha enne kasutatud sõiduki ostuotsust. Tänu sellele aitab autoDNA teil teha teadlikke otsuseid.

 

Loe veel: