VIN koodi kontroll

Kuidas kontrollida imporditud sõidukite ajalugu (ja kodumaiste?)

Paljud imestavad, kuidas kontrollida auto VIN-koodi, võimalusi on vähe. Enne auto osta – tingimata teada, milline on tema VIN number. Kontrolli VIN enne ostmist ei maksa midagi eriti kontrolli VIN in autoDNA andmebaasi. Osta autoDNA veebiportaali kohta, et vältida halba valikut ja kaotad raha.

Miks peaksite Te VIN koodi kontrollima

Vin number – mis see on?

VIN number (Sõiduki identifitseerimisnumber) on seitseteist märki, mis määratleb konkreetse sõiduki ja on kordumatu number. See number on kordumatu iga auto, ja teades, et ta saaks teada ajalugu, kasutatud auto, mis meil on.

Mis on VIN kood

Miks VIN kontroll enne ostmist on nii tähtis?

Koos VIN dekodeerimist ja kontrolli VIN in autoDNA andmebaasid, me saame palju teavet kasutatud auto, Võime küll, et võrrelda seda informatsiooni nende reklaam. Igasugune ebatäpsus võib seletada, ja kui tuleb välja, et auto kirjelduse ei nõustu tegelikku olukorda, luges ette sõiduki ajalugu aruanded - tõenäoliselt ostu vastu, mida me kahetseme. Siin on kõige levinumat petuskeemi müüjad, kontrolli VIN. Igasugune ebatäpsus saaksime selgitada, ja kui ilmneb, et auto kirjeldus ei vasta tegelikule olukorrale, registreeritud sõiduki ajalugu – ilmselt hoiab enne ostu, mida me kahetseme. Siin on kõige levinum pettus müüjad, võime nad paljastada teades, kuidas kontrollida imporditud autosid:

  • läbisõidumõõdiku tagasipööramine - valduses VIN kontrollida odomeetri näitude ajalugu. Kogu ajalugu, mis põhineb viimaste aastate või isegi üks, viimane lugemine, võime kergesti jõuda selgusele, kas praeguse auto läbisõit on usaldusväärne või mitte.
  • kokkupõrgete ja õnnetuste - auto pärast kokkupõrget, mis kunagi müüdud, saab taastada kahjustatud, tingimusel et enne õnnetust, vaid terav silm märkab erinevust. Aga tänu dekodeerimine VIN, saame me teada, kas auto oli ühel üritusel osaleja. Aruanded sisaldavad sageli varakult autoDNA sõiduki fotode - mõnikord isegi enne.
  • vargusi - ostavad varastatud auto on kahtlemata halb investeering. Aruanded autoDNA ütleb, kas auto oli varastatu.
  • muudatuste seeria seadmed - aruanded, mis auto ajalugu leiate teavet selle kohta, milline peaks olema originaali koopia. Nii saate hõlpsasti vaadata, mida huvitavat sa kasutatud auto on asendatud ja kui osad ei ole algne nimetus, kaubamärk - proovige lüüa hinna alla või ost tühistada.
Kontrollib sõidukiga toimunud õnnetusi ja kokkupõrkeid VIN koodi alusel

Kuidas kontrollida VIN number?

Siin on mitmeid kohti, kust võib leida VIN number:

  • Sõiduki registreerimisdokument - valmistajatehase tähis väljale tähistatud tähega E
  • plaat, mis on püsivalt kinnitatud auto kere sees – raamplaat. Sageli sellistes kohtades nagu ümber paremale istmele, vasakule, paremale, keskele või paremale keha samba ees. Vin võib leida ka tembeldada, mootoriruumi paremal ratast hästi ja tugiraam parempoolse esiratta. Autotootjad on vooder šassii numbri jaoks erinevates kohtades on erinevad mudelid ja tihti number üks auto koormaga paar korda, nii et see on ikka seda väärt, et välja selgitada, kus peaks olema oma mudel, VIN-kood

Teadlikkust sellest, kui oluline VIN number on vedanud rohkem ja rohkem ja paljud autokaupmehed paneb selle numbri. Kahjuks ei ole kõik, nii et enne, kui sa ostad auto, ärge kartke küsida tema taotluse kohta, sest kontrollis VIN-koodi abil saate teada, et see on ajalugu.

Kohad, kust võite leida VIN koodi

Kui VIN-koodi kontrollida?

Enne, kui ostate kasutatud auto, võite vaadata VIN number kahel viisil:

  • Saate tasuta aruannete keskregistri kaudu. Lisaks VIN tuleb teada, et auto registreerimisnumber ja registreerimise kuupäeva. Need andmed on kogutud teabe esmase registreerimise Eesti, teiste seas tehniliste andmete, tehnilise kontrolli ja viimane kuupäev, kehtiv kindlustus, odomeetri näidu kohta teavet eelmiste omanike ja, kas sõiduk ei ole varastatuks.
  • kasutades autoDNA aruanded - siin saate kontrollida peaaegu igat tüüpi sõidukitele. Peate sisestama ainult vin number into otsingu sisend, siis saate ajaloo (üldine teave autot, õnnetuste, kokkupõrge, tootja tuletab meelde), siis kontrollige, milline peaks olema ka sõiduki (tüüp, kliimaseade, carupholestry ja aknad), kontrollige läbisõidumõõdiku näidud, ja isegi eelmise kontrolli arhiivimise fotod, kui need on teie sõiduki jaoks saadaval.
Vaadake, kus Te saate kontrollida sõiduki VIN koodi
Küpsised aitavad meil pakkuda meie teenuseid. Jätkates meie veebilehe kasutamist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Lugege lisaks.