AutoCheck aruanne

Hinnad 12,90
Ostjatepoolsed hinnangud:
5.0/5
(keskmine alates 2 arvamused)

USA autode kontrollimine

AutoCheck on Experian juhtiv sõiduki ajalugu aruandluse teenus ja asendamatu osa, mida kasutatakse protsessi autot ostma. AutoCheck aruanded sisaldavad tootmisharu esimese ja ainsa sõiduki ajalugu skoori, annavad tarbijatele kindlustunde ja teavet hõlpsamalt ja kiiremini aru, mida sõiduki ajaloo kohta ütleb tõesti, et konkreetne kasutatud sõiduk on ajalugu.

AutoCheck saab oma info kümnetest tuhandetest allikatest, sealhulgas teatises kontorid USA-s ja Kanadas (NMVTIS infosüsteem), kindlustusseltsid, politsei, tuletõrje, sõiduki tehnoülevaatus jaamad, automaatne oksjonid ja palju muud.

See AutoCheck andmebaas on üks kõige süsteemi täielik teave sõiduki tausta. See sisaldab üle 4 miljardeid kirjeid üle poole miljardi. Iga sõiduki tausta AutoCheck aruannet sisaldab olulist teavet seoses mileages, eelmine registreerimised, sõiduki sihtkoha, anti tiitlid, kahju. Mõnikord võib AutoCheck aruanded ei sisalda kogu informatsiooni seoses sõiduki tausta (masina volitamata teenuspunktid), kuid kindlasti on kõige usaldusväärsem allikas Ameerikas. Teavet, mis põhineb märgitud VIN number (VIN), USA) esitatakse AutoCheck.

Enne sõiduki tõi USAst ja Kanadast, soovitame osta Autocheck aruanne, mis kindlasti aitab õppida sellest mööda valitud sõiduk. Kontrollige ka juurdepääsu sõiduki kohta täiendavat teavet ja fotosid autoDNA andmebaasi.

Teabe ulatus AutoCheck Reports:

 • sõiduk on põhiandmed;
 • omanike arv,
 • läbisõidumõõdiku näidud,
 • õnnetus ajaloos.
 • tiitlid brände sõiduk (taastatud, maha kanda, pärast krahhi),
 • teave sõiduki kasutada (rentida, liisida, pandimajas jne),
 • loodusjõudude poolt tekitatud kahju (tulekahju, üleujutus, torm, rahe niisamuti),
 • teavet probleemide kohta (Lemon),
 • hooldus (kontroll, remont, teenused),

See AutoCheck sisaldab palju väärtuslikku teavet. Allpool leiate k jaotiste ja teabe, mis võivad olla AutoCheck aruande.

Mis on AutoCheck Score? Mis on Tiitel Brändi?

Aruande kokkuvõte

Aruande kokkuvõte sisaldab põhiteavet teie sõiduki, nagu näiteks VIN-kood, aasta, mark ja mudel. Leiad sa ka selle AutoCheck Score (kui saadaval) ja kas sõiduk kvalifitseerub Buyback Protection.

Lisaks leiate jaotisest kokkuvõtted, mis ütleb teile, kas seal on mingit täiendavat teavet vaadata. Ikoon roheline märge tähendab, et probleeme ei leitud ja see sektsioon, siit. Sinine "i" ikoon tähendab, et seal on rohkem teavet. Punase hüüumärgi ikoon tähendab, et probleeme ei leitud. (neid ikoone võib leida kogu teie aruande jaotises.) Sa võid hüpata alla, kltes jaotise nime.

Mis on AutoCheck Score?

Õnnetuste kontroll

Õnnetus kontrollida teatatud õnnetuste arv näitab, et AutoCheck kui selliseid esines. Igal juhul on kuupäev ja asukoht.

Pealkiri ja probleemide kontroll

Mis tahes probleeme, mis on selle jaotise tiitel kuvatakse. Näiteks, kui sõidukil on jääk või rämpsposti pealkiri, see on siin. Nimetus läbisõidumõõdik või probleeme, kuvatakse ka see lõik.

Mis on Tiitel Brändi?

Kontrollige läbisõidumõõdiku

Läbisõidumõõdiku kontroll teavitab teid juhul, kui meie kirjete läbisõidumõõdiku näit..Mis tahes läbisõidumõõdiku näit, mis on teatatud kooskõlas, mis on teie jaoks lipuga.

Kasutage ja sündmus

Kui sõiduk on sõiduki rentimist või teenusena kasutada mingi sõiduk, võite leida, et käesolevas jaos. Muud üksused, võite leida ka kirjet, varguse või tagasivõtu ja parandatud või topelt .

Täielik ajalugu

Nagu nimigi ütleb, see lõik kõik esitatud aruanded ja sündmuste kohta. Olulised sündmused, mida võib leida käesolevas paragrahvis hõlmavad:

 • Odomeetri näidud,
 • Sõidukite registreerimine,
 • Tiitli üleandmine,
 • Autotehnika oksjonil teatas,
 • Heidete kontroll.

See sõidukite sõnastik

Alati, kui on olemas täiendav teave või probleem, siis on kirjeldus hüperlinkidega. Lingi klõpsamisel avatakse teie aruande allservas, kus kirjeldus ning kõik kaubad on üksikasjalikumalt selgitatud.

Klõpsake siin, et kuvada täielik sõnastik.

Klientide arvamused

Skoor:
5/5
Esimene asi, mida ma teen, kui ostate kasutatud auto VIN-koodi kontrollida. Ma pean tunnistama, et mul on tasuta kasutada VIN kabet, aga kui ma sain sisse oma unistuste auto, otsustasin teha asju usaldusväärselt. Honda Type-R tahtsin osta oli tõsine õnnetus. Ma ei tea, mis auto pihta, kuid pärast seda, kui oli kohutavalt armunud temasse. Kindlasti oleks võinud küll remonditud, kuid kuna müüja ei räägi mulle sellest õnnetusest otsustasin abondon mõtet osta seda autot.
- ALVAR
Skoor:
5/5
Minule meeldib süsteemi lihtus ja kättesaadavus, soovitn kõigile autodna rapordite varianti.
- Sergei
Küpsised aitavad meil pakkuda meie teenuseid. Jätkates meie veebilehe kasutamist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Lugege lisaks.