AutoCheck ajaloo aruanne

Hinnad 0,00 *
*AutoDNA sõiduki ajaloo aruande ostmisega
Ostjatepoolsed hinnangud:
4.8/5
(keskmine alates 4 arvamused)
*AutoDNA sõiduki ajaloo aruande ostmisega

Checking cars from USA

AutoCheck on Juhtiv sõidukite ajaloo aruannete teenusepakkuja kui jutt on USA-st imporditud sõidukitest.

AutoCheck saab oma informatsiooni sadadelt või isegi tuhandetelt usaldatud allikatelt Kaasa arvatud Kommunikatsiooni intstituudilt USA-s ja Kanadas (NMVTIS informatsiooni süsteem), Kindlustus firmadelt, politseilt, tuletõrje brigaadidelt, tehnoülevaatus punktidest, auto oksjonitelt ja paljudelt teistelt.

AutoCheck andmebaas on üks täielikumaid süsteeme sõiduki ajalooga tegelevte asutuste juures. See andmebaas sisaldab 4 miljardit sissekannet üle poole milardi sõiduki kohta. Iga AutoCheck aruanne koosneb täpsest informatsioonist sõiduki läbisõidu, eelnevate registreerimiste, sõiduki asukoha, numbrimärgiga kaasnevte porbleemide, kommunikatsiooni koahjude ja palju muu kohta. Kuid siiski ka AutoCheck aruanded ei pruugi alati sisaldada kõike eelmainitud informatsioon, näitkes juhul kui ülevatus on teostatud mitte autoriseeritud ülevaatuspunktis kuid siiski on nad ameeriks ühed hinnatuimad. VIN-koodi järgi informatsiooni leidmine ameeriks käib läbi AutoCheck andmebaasi.

Enne USA-st või Knadast toodud sõiduki ostu soovitme Meie Teil kontrollida sõiduki tausta AutoCheck abiga. , Mis annab Teile võimaluse kontrollida sõiduki kogu ajalugu. Samuti tasub kontrollida ka sõiduki lisainformatsiooni ja fotosid mida on võimalik saada AutoDNA andmebaasist. .

AutoCheck aruanne sisaldab:

 • sõiduki põhilisi andmeid
 • omanike arvu
 • odomeetri näite
 • avarii ajalugu
 • Sõiduki staatust (Taastatud, mahakantud, avarii järgne)
 • Sõiduki kasutusalast informatsiooni (rendi auto, liisind, arestitud, etc.)
 • Looduslikest oludest põhjustatud kahju (tuli, üleujutus, lumetorm, orkaan)
 • information regarding reported problems (so-called Lemon)
 • Hooldus ajalugu (ülevaatus, hooldus, remont)

The AutoCheck aruanne sisaldab palju vajalikku informatsiooni. Allpool on völjtoodud iga kategooria kirjeldus ning näited, mida võite leida AutoCheck aruandest..

Mis on AutoCheck Score? Mis on Tiitel Brändi?

Aruande kokkuvõte

Aruande kokkuvõte sisaldab põhiteavet teie sõiduki kohta, nagu näiteks VIN-kood, aasta, mark ja mudel. Leiad sa ka selle AutoCheck Skoor (kui saadaval) ja kas sõiduk kvalifitseerub Tagasimakse kaitse alla.

Lisaks leiate jaotisest kokkuvõtted, mis ütleb teile, kas seal on mingit täiendavat teavet . Roheline ikoon tähendab, et probleeme ei leitud ja see sektsioon on korras. Sinine "i" ikoon tähendab, et seal on rohkem teavet. Punase hüüumärgi ikoon tähendab, et on leitud probleem. (neid ikoone võib leida kogu teie aruandes.) Sa võid hüpata alla, klikides jaotise nimele.

Mis on AutoCheck Score?

Õnnetuste kontroll

Õnnetus kontrollida teatatud õnnetuste arv näitab, et AutoCheck-ile on sellest teatatud kui selliseid esines. Igal õnnetusel on märgitud kuupäev ja asukoht.

Pealkiri ja probleemide kontroll

Mis tahes probleeme, mis on selles nimekirjas kuvatakse. Näiteks, kui sõidukil on avriilise või romu staatus, siis see on siin. Nimetuse vigsid ja ka läbisõidunäidiku vigasid kuvatakse selles lõigus.

Mis on Tiitel Brändi?

Kontrollige läbisõidumõõdiku näitu

Läbisõidumõõdiku kontroll teavitab teid juhul, kui Meieni on jõudnud läbisõidu sissekanne..Mis tahes läbisõidumõõdiku näit, mis ei sobi kokku ennustatva läbisõidug on teie jaoks lipuga märgitud.

Kasutus ja sündmuste kontroll

Kui sõidukit on kunagi kasutatud rendiautona või teenistus sõidukina, soos selle info leiate siit. Muud andmed mida võite siit leida on näiteks Vargus sissekanded või arest ja muudetud numbrimärgid..

Täielik ajalugu

Nagu nimigi ütleb,siis see lõik sisaldab kõiki esitatud aruandeid ja sündmusi sõiduki kohta. Olulised sündmused, mida võib leida käesolevas paragrahvis hõlmavad:

 • Odomeetri näite
 • Sõidukite registreerimist,
 • Tiitli üleandmist,
 • Autotehnika oksjonil osalemist,
 • Heitgaaside kontrolli.

Sõidukite sõnastik

Alati, kui on olemas täiendav teave või probleem, siis siin on kirjeldus koos hüperlinkidega. Lingi klõpsamisel viiakse teie aruande lõppu, kus on kirjeldus ning kõik olemasolevad probleemid on üksikasjalikult selgitatud.

Klõpsake siia, et kuvada täielik sõnastik.

Klientide arvamused

Skoor:
5/5
Minule meeldib süsteemi lihtus ja kättesaadavus, soovitn kõigile autodna rapordite varianti.
-
Sergei
Skoor:
5/5
Esimene asi, mida ma teen, kui ostate kasutatud auto VIN-koodi kontrollida. Ma pean tunnistama, et mul on tasuta kasutada VIN kabet, aga kui ma sain sisse oma unistuste auto, otsustasin teha asju usaldusväärselt. Honda Type-R tahtsin osta oli tõsine õnnetus. Ma ei tea, mis auto pihta, kuid pärast seda, kui oli kohutavalt armunud temasse. Kindlasti oleks võinud küll remonditud, kuid kuna müüja ei räägi mulle sellest õnnetusest otsustasin abondon mõtet osta seda autot.
-
ALVAR
Pange tähele, et see sait kasutab küpsiseid, et saaksite kasutada meie teenust, pakkuda optimaalset sisu ja kohandada Veebileht vastavalt teie vajadustele. Saate hallata küpsiseid brauseri seadete muutmisega. Jätkates veebisaidi kasutamist ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Lisateavet leiate meie veebisaidi privaatsuseeskirjadest.