sõiduki ajalugu kajastav autoDNA.ee aruanne Prantsusmaalt pärit autode kohta

Hinnad 8
Ostjatepoolsed hinnangud:
4.7/5
(keskmine alates 3 arvamused)

Kuidas kontrollida sõidukite Prantsusmaalt?

Autode ajaloo autoDNA Prantsusmaalton vältimatu abi kõigile, kes plaanivad osta kasutatud sõiduki sellest riigist.Sõiduki ajaloo prantsuse autod on aruannete kujul, mis on loodud andmete põhjal keskne asitõend. Esitatud andmed süsteemi mitmed usaldusväärsed ja töökindlad:

  • Coummunications osakonda.
  • Luba diagnostilise jaamad (fr. keskus agrée de contrôle meetod)
  • Importijad
  • IKindlustusseltsid
  • Lease äriühingud
  • Autoekspertidega

Kokkuvõttev aruanne

Pärast sõiduki kontrolli, võtame vastu raporti, whcich on kokkuvõttes teave sõiduki: vin, mark, mudel, versioon sisaldab lisaks kaks võtmearvud: esmase registreerimise aasta Prantsusmaal, sõiduki ja sõiduki vanusest.

Sõiduki seisund

See osa aruanne sisaldab teavet seisundi , mis appeard Prantsuse transpordiministeeriumi.

Jaotised on märgitud registreerimise kuupäeva: esiteks kuupäeva registartion Prantsusmaalväljaandmise ja registreerimise dokument tähendab viimase kande registreerimise osakond.

Väärtuslikku informatsiooni kontrollida sõiduki kategooria on ka auto: reisijate / kaubandusliku auto jne, ja keha Sedan / Coupe / Wagon.

Jaotis sisaldab ka omanikule registreerimistunnistuse (sõiduki omanik) kui juriidiline üksus: isik / ettevõte, majanduse ja plaadid, kes on vaja mis tahes sõiduki registreerimist teises ELi riigis.

Üldine teave

Selles aruandes kuvatakse peave sõiduki registreerimistunnistus ARK-i Prantsusmaal: mark, mudel, mudeli versiooni, uste arv, sõidukite kategooria, liik, kütust, värvi ja tüüpi.

Täiendav teave

See jaotis sisaldab lisateavet , kuid nii oluline ostja - teavet saate registreerimisnumbri õigsuse kontrollimiseks. Me leiame vahendaja, hind, sõiduki ja sõiduki klassist eurot tulumaksu, mille abil arvutatakse ökoloogilise maksu.

Tehnilised andmed

Selles aruande osas leiate üksikasjalikudtehnilised andmed: detail, mootori tähisest, mootori töömaht, sõiduki, sõiduki mõõtmed, teabe edastamist, teljevahe ja rehvi suurus ja soovitatav sõiduki tüübikinnituse vastavalt.

Sõiduki ajalugu

Jagu Sõiduki ajalugu koosneb kolmest elemendist:kahjutasu ajaloo,sõiduki kasutamine ja omandiõiguse ajalugu.

Kahjutasu ajaloo lõikes on teavet, kui sõiduk on registreeritud, on kahjustatud. Lisaks on läbipaistev kataloogi kujul esitatud kategooriate kahjutasu. Näidiste kataloogi kahjutasu kategooriad on: kokkupõrke, õnnetus, kahjud rünnaku tagajärjel, tulekahju.

Element, nagu aruandes pealkirjaga “Details kahjutasu ajaloo” on kontroll, kui sõiduk on registreeritud, on kahjustatud. Kontroll võib tagastada kaks võimalikku tulemust:

Positiivne tulemus: probleeme ei salvestatud
Kirjeldus: sõiduk pole salvestatud andmebaasi tarnija on kahjustatud.

Negatiivne tulemus: probleem on salvestatud
Kirjeldus: sõiduk on registreeritud, kui tarnija on rikutud andmebaas

Sõiduki ette , kuidas sõidukit on kasutatud eelmised omanikud, muutuja abil saate määrata tingimuse eesmärk / ja kasutamise intensiivsus. Sõiduk, mida kasutatakse Demo / vahetada sõidukit, takso / reisijate transport,meditsiini-, Üürimine / rentimine, valitsusele: politsei, tuletõrje.

Te leiate olulist teavet omandiõiguse ajalugu, see summa eelmiste omanike Prantsusmaal ühe / mitme , mis mõjutab suuresti kontrollitakse sõiduki ajalugu.

Kütuse kulu ja CO2 emissiooni klass

Jaotises saate tutvuda keskmine kütusekulu tootja: kütusekulu linnasõidul, kombineeritud tsüklis ja tsükkel linnast välja.
Me leiame siit ka klassi CO2 heitkoguste kohta, on see väärtus esitatakse numbrilist ja graafilist.

Klientide arvamused

Skoor:
5/5
Olen ise jõgeva poiss, väga ei ole kunagi süvenenud mis autoga vrsemlt toimuud on, ja olen hulljulgelt endale autosid kokku ostnud, ükshetk aga kui tahtsin endale oma unistuste auto seotada j sõber rääkis et prantsusmaalt saab odavalt siis olin kohe käpp. Kuid aga seekord tõusis esile küsimus et ks pkkumine on tõesti he või on kuskile mingi koer maetud. Niisiis võtsingi autoDNA rapordi ja säästsin endajoks 700 eurot remondi kulusid, ja sõidn oma unsitsute autoga siiani muretult.
- Martin
Skoor:
5/5
Ma olen kasutanud autodna.ee kaks aastat ja see on hädavajalik abi, kui osta kasutatud autot. Ma ei tea teist sellist põhjalikku andmebaasi kasutatud autode ajaloo kohta.
- Artur
Küpsised aitavad meil pakkuda meie teenuseid. Jätkates meie veebilehe kasutamist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Lugege lisaks.