autoDNA Aruanne Prantsusmaalt pärit autode kohta

Hinnad 0,00 *
*AutoDNA sõiduki ajaloo aruande ostmisega
Ostjatepoolsed hinnangud:
4/5
(keskmine alates 22 arvamused)
*AutoDNA sõiduki ajaloo aruande ostmisega

Kuidas kontrollida Prntsusmaalt pärit sõidukit?

autoDNA Ajaloo aruanne Prantsusmaalt pärit sõidukite kohta on hädavajalik neile, kes plaanivad osta auto just sealt. History vehicle Prantsuse autode aruanded on loodud andmete paasil, mis pärinevad Sõiduki kesksed andmed. Andmed pärinevad mitmetest arvestatavatest ja usaldusväärsetest andmebaasidest nagu näiteks:

  • Kommunikatsiooni ministeerium
  • Autoriseeritud ülevatus kohad (fr. centre agrée de contrôle technique)
  • Importijad
  • Kindlustus frimad
  • Liisingu firmad
  • Automaailma eksperdid

Kokkuvõttev aruanne

Pärast sõiduki kontrolli, võtame vastu raporti, milles on kirjas kokkuvõttev teave sõiduki kohta: vin, mark, mudel, versioon sisaldab lisaks kahte võtmetegurit: esmase registreerimise aasta Prantsusmaal ja sõiduki vanust.

Sõiduki seisund

See osa aruandest sisaldab teavet sõiduki seisundi kohta , mis on märgitud Prantsuse transpordiministeeriumi andmebaasis.

Siin on märgitud registreerimise kuupäevad: Esmase registreerimise küüpäev PrantsusmaalNing samuti viimast registreerimsie sissekannet andmebaasi

Väärtuslikku informatsiooni ka kontrollitud sõiduki kategootia kohta: sõiduauto / kommerts auto jne, ja kere tüüpi Sedaan / Kupee / Universaal/ Väikebuss.

Jaotis sisaldab ka omanikku kellele kuulub registreerimistunnistus (sõiduki omanik) kui juriidiline üksus: isik / ettevõte. Mida on vaja mis tahes sõiduki registreerimist ELi riigis.

Üldine teave

Selles aruande osas kuvatakse teave sõiduki registreerimistunnistuse kohta Prantsusmaal: mark, mudel, mudeli versiooni, uste arv, sõiduki kategooria, liik, kütust, värv ja tüüp.

Täiendav teave

See jaotis sisaldab lisateavet , kuid on väga oluline ostja seisukohalt- teavet saate registreerimisnumbri õigsuse kontrollimiseks. Me leiame vahendaja hinna, sõiduki ja sõiduki klassist tuleneva euro tulumaksu, mille abil arvutatakse ekoloogiline maks.

Tehnilised andmed

Selles aruande osas leiate üksikasjalikudtehnilised andmed: detailid mootori tähisest, mootori töömaht, sõiduki, sõiduki mõõtmed, kaalu, kategootia, teljevahe ja rehvi suuruse.

Sõiduki ajalugu

Section Sõiduki ajalugu Koosneb kolmest elemendist: Kahjude ajalugu,Sõiduki kasutusala ja Omandi ajalugu.

In Kahjude ajalugu Siit leiate andmed, kui sõiduk on kantud registrisse kahjustatuna. Selle kinnitus võib ilmuda kahel erineval viisil:

Positiivne tulemus: Sissekantud probleeme ei esine
Kirjeldus: Sõiduk ei ole registreeritud kahjustatuna ühesgi andmebaasis.

Negatiivne tulemus: Probleem tuvastatud
Kirjeldus: Sõiduk on andmebaasis registeeritud kui kahjustatud sõiduk.

Sõiduki kasutusala Kirjeldus, kuidas on sõidukit kasutanud eelnevad omanikud, annab võimaluse tuvastada kasutusala ja sõiduki olekut ja kasutusintensiivsust. Sõidukit on kasutatud Demo-/asendusautona, Takso/sõiduautona , Meditsiinisõidukina, liisingu/rendiautona, valitsuse sõidukina: Politsei, Tuletõrje.

Sa leiad kasulikku infot Omandi ajaloost, seal on eelnevate omnike arv Prantsusmaal, üks/mitu Mis suuresti mõjutab otsitavate sõidukite kontrolli.

Kütuse kulu ja CO2 emissiooni klass

Jaotises saate tutvuda keskmine kütusekulu tootja: kütusekulu linnasõidul, kombineeritud sõidul ja sõidul linnast väljas.
Leiate siit ka CO2 heitgaasi koguste klassi see väärtus esitatakse numbriliselt ja graafiliselt.

Mõistete sõnastik

Mõistete sõnastikus on ära toodud kahjude klassid, mis võivad olla seotud Teie poolt kontrollitud sõidukiga. Mõistete sõnastik ei ole tühi, juhul kui sõiduk on märgitud avariiliseks. .

Klientide arvamused

Skoor:
5/5
Ma olen kasutanud autodna.ee kaks aastat ja see on hädavajalik abi, kui osta kasutatud autot. Ma ei tea teist sellist põhjalikku andmebaasi kasutatud autode ajaloo kohta.
-
Artur
Skoor:
5/5
Väga hea abimees kasutatud auto ostul
-
Triin
Skoor:
5/5
Olen ise jõgeva poiss, väga ei ole kunagi süvenenud mis autoga vrsemlt toimuud on, ja olen hulljulgelt endale autosid kokku ostnud, ükshetk aga kui tahtsin endale oma unistuste auto seotada j sõber rääkis et prantsusmaalt saab odavalt siis olin kohe käpp. Kuid aga seekord tõusis esile küsimus et ks pkkumine on tõesti he või on kuskile mingi koer maetud. Niisiis võtsingi autoDNA rapordi ja säästsin endajoks 700 eurot remondi kulusid, ja sõidn oma unsitsute autoga siiani muretult.
-
Martin
Pange tähele, et see sait kasutab küpsiseid, et saaksite kasutada meie teenust, pakkuda optimaalset sisu ja kohandada Veebileht vastavalt teie vajadustele. Saate hallata küpsiseid brauseri seadete muutmisega. Jätkates veebisaidi kasutamist ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Lisateavet leiate meie veebisaidi privaatsuseeskirjadest.