Aruanne Hollandist pärit sõidukite kohta

Hinnad 0,00 *
*AutoDNA sõiduki ajaloo aruande ostmisega
Ostjatepoolsed hinnangud:
4/5
(keskmine alates 13 arvamused)
*AutoDNA sõiduki ajaloo aruande ostmisega

Kuidas kontrollida Hollandist pärit sõidukit?

autoDNA.ee aruanne Hollandist pärit auto kohta on heaks abimeheks igaühele, kes soovib soetada sellest riigist kasutatud autot. Aruanne võimaldab Teil kontrollida autoga varasemalt toimunud sündmusi kajastavat informatsiooni ja võrrelda läbisõiduandmeid. Hollandist pärit autoga varasemalt toimunud sündmusi kajastav aruanne baseerub andmetel, mille saame Hollandi läbisõiduandmete registrist Nationale Auto Pas(NAP) ja autode keskregistrist RDW. Need organisatsioonid koguvad ja koondavad andmeid kasutatud autode kohta.

Meie aruannete abil saate Te VIN koodi kasutades kontrollida sõiduki läbisõitu; meil on võimalus vastavaid andmeid kontrollida tänu Hollandi läbisõiduandmete registrile NAP. NAP loodi eesmärgiga kõrvaldada petturlus, mis avaldub kasutatud autode odomeetri näitude tagasikerimisena. Paari aasta eest alustas NAP läbisõiduandmete kogumist paljudest usaldusväärsetest ja kontrollitud allikatest:

  • Edasimüüjad
  • Autoteenindused
  • Liiklusministeerium
  • Liisingufirmad
  • Kindlustusfirmad
  • Diagnostikajaamad
  • Importijad

Hollandist toodud autodega varasemalt toimunud sündmusi kajastavad aruanded

Aruande kokkuvõte sisaldab informatsiooni, mis aitab Teil sõidukit identifitseerida: selleks on VIN kood, mark ja mudel. Kokkuvõttes sisaldub ka kaks väga olulist muutujat, millel on väga oluline mõju sõidukile antavale reitingule: sõiduki esmaregistreerimise aasta ja sõiduki varasemate omanike arv Hollandis..

Sõiduki staatus

Aruande käesolevas osas sisaldub oluline informatsioon sõiduki kinnitatud staatuste kohta. Registreerimisstaatus näitab, kas sõiduk on Hollandi registrist formaalselt kustutatud.

Käesolevas osas sisalduvad tähtsad, registreerimisalaseid formaalsusi puudutavad kuupäevad: esmane registreerimine, tehnilise ülevaatuse tähtaja lõppkuupäev ja viimati teostatud tehniline ülevaatus..

Informatsioon kindlustuse kohta näitab, kas autol on kehtiv kindlustus. Sõiduki juriidiline staatus näitab, kas autol on peal koormatised pankade või muude finantsinstitutsioonide poolt, mis viitab sellele, et auto omanik on seotud laenudega.

Sõiduki registrist kustutamine on oluline informatsion, mis võib viidata, et sõiduk ei vasta tehnilise ülevaatuse nõutele Hollandis. Põhjused on:
- Sõiduk ei vasta tehnilistele nõuetele
- Sõiduk on avarii tõttu saanud kahjustada
- Sõiduk on vigastada saanud tulekahju või üleujutuse tõttu

Ajutise või lõpliku registrist eemaldamise kuupäev näitab, et sellel hetkel ei tohi sõiduk Hollandi liikluses osaleda.

Üldine informatsioon

Aruande sellest jaotisest võite leida sõiduki üldinformatsiooni, mis tuleneb Hollandi Liiklusministeeriumis (RDW) registreeritud dokumendist: mark, mudel, uste arv, sõiduki tüüp, kütuseliik, informatsioon gaasiseadme paigaldamise kohta, Kere värv, rataste arv ja varustus..

Lisainformatsioon

Selles jaotises on teaveistekohtade arvu, mudeliseeria, uue sõiduki kataloogihinna ja BPM maksu kohta.

Sõiduki ajalugu

Sõiduki ajalugu kajastav jaotis koosneb: omandiõiguse ajaloost, sõiduki kasutamise ajaloost, läbisõidu kontrolli tulemusena saadud andmetest NAP (Riiklik Läbisõiduandmete Register) registris.Auto kuuluvust (omandiõigusi) kajastav aruanne on detailne informatsioon auto eelmiste omanike kohta Hollandi territooriumil. Samuti võib teada saada perioodi, mille jooksul sõiduk konkreetsele omanikule kuulus (eraisik, firma, liising).

Sõiduki kasutamist kajastav aruande jaotis sisaldab informatsiooni auto registreerimise kohta. Kas auto on olnud kasutusel taksona või on kvalifitseeritud demonteerimiseks pärast tõsist avariid ja seda ei ole enam võimalik liikluses osalemiseks registreerida.

Sõidukite päritolu kajastavas osas on informatsioon autode Hollandisse impordi kohta ja võimaliku ekspordi kohta Hollandi territooriumilt.

Läbisõidu kontrollimine Riiklikus Läbisõiduandmete Registris Nationale Auto Pas

Riiklikus Läbisõiduandmete Registris registreeritud ja tehnilise ülevaatuse käigus kinnitatud läbisõidu kontrollimiste tulemusena saadud andmeid sisaldav aruandeosa. Aruandes kajastuvad läbisõidu kontrollimise tulemused. Läbisõidu kontroll võib anda kolm võimalikku tulemust:

  • Usaldusväärne. Seda juhul kui läbisõit on autentne, st hetke läbisõit on suurem kui viimati NAP-s registreeritud läbisõit.
  • Tõele mittevastav. Seda juhul kui andmed läbisõidu kohta ei vasta tõele, st hetke läbisõit on väiksem kui viimati NAP-s registeeritud läbisõit.
  • NAP programmis andmed puuduvadSeda juhul kui Riiklik Läbisõiduandmete Register ei ole saanud auto läbisõidu arvestuse andmeid.

Tehnilised andmed

Selles aruande osas sisalduvad detailsed andmed sõiduki tehniliste parameetrite kohta: silindrimaht, silindrite arv, kütuse emissioonistandard, sõiduki mass, mõõdud, informatsioon tootjate kohta, homologatsiooni arv ja järelhaagise piirmass.

Klientide arvamused

Skoor:
5/5
Tänu sellele veebilehele leidsin, et autol oli ebaõige läbisõit. Ning üldiselt info on täpne ja asjakohane.
-
RM
Skoor:
4/5
Soovitan soojalt kõikidele kasutatud autode ostjatele. Hea oli, et aruande saab BDF failina kätte.
-
Karu
Skoor:
5/5
Lihtsustas konkreetse auto mitteostmise otsuse tegemist.
-
Ragnar
Pange tähele, et see sait kasutab küpsiseid, et saaksite kasutada meie teenust, pakkuda optimaalset sisu ja kohandada Veebileht vastavalt teie vajadustele. Saate hallata küpsiseid brauseri seadete muutmisega. Jätkates veebisaidi kasutamist ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Lisateavet leiate meie veebisaidi privaatsuseeskirjadest.