Belgiast pärit sõidukite ajalugu kajastav AutoDNA aruanne.

Hinnad 8
Ostjatepoolsed hinnangud:
3.0/5
(keskmine alates 1 arvamused)

autoDNA aruanded Belgiast pärit sõidukite ajaloo kohta on asendamatu abi kõigile, kes plaanivad osta sellest riigist pärit kasutatud sõidukit. Belgiast pärit autode ajalugu on esitatud aruannete vormis, mis on koostatud autoa ndmete keskregistritest pärinevate andmete baasil:

  • Infovahetuse osakonnast
  • Politseist
  • Importijatelt
  • Kindlustusseltsidelt
  • Finantsasutustelt
  • Autoekspertidelt

Alginformatsioon

Pärast Belgiast pärit sõiduki VIN-koodi kontrollimist genereerub sõiduki ajalugu kajastav aruanne, mille päises (kokkuvõttes) sisaldub sõidukit identifitseeriv alginformatsioon.

Sõiduki staatus

Selles aruandeosas leiate sõiduki staatust puudutavat informatsiooni. Staatus on tagatud Belgia volitatud asutuste poolt ja kogutud Autode Keskregistrisse.


sõiduki administratiivne staatus: siit leiate teavet sõiduki võimaliku impordi kohta Belgiasse või ekspordi kohta Belgia territooriumilt.


Sõiduki õiguslik staatus: see teave indikeerib varastatud sõidukit või selle legaalset päritolu (välja väärtuseks on siis "Normaalne").


Sõiduki staatus: see on informatsioon lammutamise, taastamise, avariilisuse või homologeerimata sõiduki kohta.
 
Sellest aruandeosast leiate ka: sõiduki tootmiskuupäeva, sõiduki esmase Belgias registreerimise kuupäeva, ülevaatuse aegumise kuupäeva, informatsiooni šassii kohta, tootjakoodi ning ka teabe sõiduki täielikkuse kohta.

 

1Mis vahe on ebakomplektse, komplektse ja komplekteeritud sõiduki vahel?

 

Ebakomplektne sõidukon sõiduk, mis eeldatud funktsionaalsete omaduste saavutamiseks ja vajalikele nõuetele vastamiseks peab läbima veel vähemalt ühe komplekteerimise staadiumi. Ebakomplektne sõiduk ei ole registreeritud (näiteks veoki šassii).

Komplektne sõiduk on sõiduk, mis teatud tehnilistele nõuetele vastamiseks ei nõua täiendavat komplekteerimist. Sellisele sõidukile saate teha ehituslikke muudatusi, misjärgselt tuleb teostada vastavuskontroll (näiteks täiendava istmerea paigaldamine van-tüüpi sõidukile).

Komplekteeritud sõidukon modifitseerimise - muutmise, mitmeastmelise tüübikinnitusmenetluse tulemusena saadud sõiduk, mis vastab teatud nõuetele (näiteks kastitaolise kere ehitamine veoki šassiile).

Baasinformatsioon

See osa sisaldab põhilist teavet sõiduki kohta: mark, mudel, mudeli kood, sõiduki variant, kütuseliik, keretüüp (vastavalt Belgia Sõidukite Keskregistri andmetele), sõiduki kategooria.

Sõiduki ajalugu

Sõiduki ajaloo jaotis koosneb kahest osast: Belgia läbisõidu kontrollimine, registris ja teavet läbitud vahemaa
.

Läbisõidu kontrollimine võimaldab kontrollida läbisõitu seoses praeguse ja viimati salvestatud vahemaaga Belgia läbisõidu registris. Tänu kontrollile saate määratleda, kui kontrollitav või usaldusväärne on sõiduki läbisõidumõõdik.Kontrollimise tulemused on esitatud aruandes.

Võimalikud on kaks kontrollimise tulemust.

  • Usaldusväärne läbisõit: Selle tulemuse same kui sisestatud läbisõit on suurem kui viimane Belgia läbisõidu registris olev läbisõidu näit, sõidukil on piisavalt usaldusväärseid andmeid mis on kantud Belgia läbisõidu registrisse.
  • Kontroll ei kinnita sõiduki läbisõit on usaldusväärne: seda tüüpi sõnumit näete, kui Belgia registris ei ole piisavalt teavet sõiduki kohta. Võimalikud põhjused: infopuudus Belgia läbisõidu registris, Belgia läbisõidu registris ei ole piisavalt teavet, et kontrollida läbisõitu või sõiduki, mille läbisõit on kontrollitud omab probleeme praeguse läbisõidumõõdiku näiduga.


Informatsioon läbisõidu kohta: see osa sisaldab tehnoülevaatuse aegumiskuupäeva, viimase ja eelviimase tehnoülevaatuse käigus fikseeritud odomeetri näitusid.

Täiendav teave

See jaotis sisaldab mõningat lisainformatsiooni: homologeerimise number, Belgia vastavussertifikaadi number (PVA/PVG), informatsioon Euroopa emissioonistandardite kohta.

Tehnilised andmed

Sellest aruande osast leiate üksikasjalikud tehnilised andmed: istmete arv, mass, mõõdud, maht, sõiduki maksimaalkiirus ja maksimaalvõimsus, informatsioon sõidukil kasutatud vedrustuse tüübi kohta.

Heitkoguste emissioon

See heitkoguste emissioonile pühendatud jaotis annab informatsiooni konkreetsete autode heitkoguste emissiooni kohta. Siit leiame mitmesuguste sõidutestide tulemused: süsinikdioksiidi emissiooni, süsivesinike emissiooni ning palju muud kasulikku informatsiooni emissioonikatsete tulemuste kohta. Need tulemused lubavad järeldada, kas sõidukit tohib müüa Euroopa Liidus ja võimaldab teil määratleda, kas sõiduk on sõidukõlbulik.

Kütusekulu ja CO2 emissiooniklass

See jaotis sisaldab informatsiooni tootja poolt deklareeritud keskmise kütusekulu kohta linnasõidul, linnavälisel sõidul ja kombineeritud sõidul. Leiame ka CO2emissiooni puudutava informatsiooni, mis on esitatud nii numbrilisel kui ka graafilisel kujul.

Klientide arvamused

Skoor:
3/5
Ma nägin palju positiivseid arvamusi siin ja tahan lisada ühe enda eest. Mul on kena BMW mu auto kuulutusi interneti teenuste kohta. Ma olin põnevil, auto, kui müüja on eraisik ja pole mingi professionaalne ettevõtja. Kasutajatel soovitatakse kontrollida VIN-koodi interneti foorumites. Tasuta interneti otsingusse, pole mul midagi. Aga kuna autoDNA raportit ei maksa palju, ma ostsin selle. Lõpuks päästis mind palju raha, nagu ma nägin, kuidas BMW nägi välja nagu enne auctioneed ja leidsin uue BMW.
- Aleksander
Pange tähele, et see sait kasutab küpsiseid, et saaksite kasutada meie teenust, pakkuda optimaalset sisu ja kohandada Veebileht vastavalt teie vajadustele. Saate hallata küpsiseid brauseri seadete muutmisega. Jätkates veebisaidi kasutamist ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Lisateavet leiate meie veebisaidi privaatsuseeskirjadest.