Teave ettevõtte kohta

"autoDNA" on üks juhtivaid ja suuremaid online režiimis sõidukite ajaloo kontrollimise võimaluse pakkujaid Euroopas ja maailmas. Sõiduki ajaloo kontrollimiseks vajad vaid sõiduki VIN-koodi. "autoDNA" poolt pakutav sõiduki ajalugu kajastav aruanne pakub informatsiooni kasutatud autode ja nendega toimunud sündmuste kohta. Pakume nii meie enda aruandeid sõidukite ajaloo kohta kui ka maailma suurimate autotööstuse valdkonnas tegutsevate informatsioonikogujate poolt pakutavaid aruandeid. Tänu meie poolt pakutavatele aruannetele on paljud kasutatud autode ostjad kaitstud tundmatu ajalooga autode soetamise eest.


"autoDNA"-le kuulub üks suurimaid kasutatud autode andmebaase maailmas. Lihtne ja efektiivne meetod, mis võimaldab Teil kontrollida sõiduki ajalugu ja sõidukiga seotud sündmusi ühes detailses aruandes. Selleks vajate vaid sõiduki VIN-koodi. Pärast VIN-koodi sisestamist näitab meie süsteem detailset ülevaadet sõiduki kohta ühe ülevaatliku aruandena, mis on kättesaadav online režiimis ning saadetakse ka Teie elektronposti aadressile.


"autoDNA" tagab Teile ligipääsu miljonite kasutatud autode kohta kättesaadavale informatsioonile. Töötame pidevalt teenuse kvaliteedi parendamise nimel ning suurendame aruannetes kajastatava informatsiooni hulka. Samuti laiendame koostööpartnerite ringi ning seda ikka sõidukite kohta täpsema informatsiooni esitamise huvides.

Küpsised aitavad meil pakkuda meie teenuseid. Jätkates meie veebilehe kasutamist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Lugege lisaks.