Teave ettevõtte kohta

AutoDNA Teenus on üks suurimaid omanäolisi veebilehti Euroopas ja maailmas. Pakkudes Sõdiuki ajaloo aruandeid ja teiste sõidukite VIN-koodi kontrolli internetis. AutoDNA sõiduki ajaloo aruanded annavad informatsiooni kasutatud autode ja nende ajaloo kohta. Meie teenus pakub ajaloo aruandeid samamoodi nagu maailma suurimad tegijad sõiduki tootjate turul. Tänu meie aruannetele saavad olla kliendid kindlad, et ei osta teadmata taustaga kasutatud sõidukit.


AutoDNA on üks Suurimaid kasutatud autode andmebaase maailmas. Lihtne ja kasutajasõbralik veebikeskkond võimaldab meie teenust kasutada igas seadmes lihtsalt ja murevabalt. Ainuke asi, mida vajate teenuse kasutamiseks on VIN-kood. Pärast VIN-koodi sisestamist saate ligipääsu informatsioonile, mis meie andmebaasis on just Teiepoolt valitud sõiduki kohta.


autoDNA pakubMiljonite aruannete seast võimaluse leida just teie sõiduki oma. Kogu informatsioon on lihtne ja arusaadav kõigile. Me pidevalt arendame andmebaase ja leiame uusi koostööpartnereid. Selleks, et pakkuda teile sobivat teenust.

Ettevõtte andmed

contact icon contact icon

autoDNA.ee OÜ

Mõisa 4-2, Tallinn 13522

Registrikood: 0000349742; KMKR: 5492391545

kontakt@autodna.ee

Pange tähele, et see sait kasutab küpsiseid, et saaksite kasutada meie teenust, pakkuda optimaalset sisu ja kohandada Veebileht vastavalt teie vajadustele. Saate hallata küpsiseid brauseri seadete muutmisega. Jätkates veebisaidi kasutamist ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Lisateavet leiate meie veebisaidi privaatsuseeskirjadest.