autoDNA Sõiduki ajaloo aruanne Eesti sõidukitele

Hinnad 0 *
*AutoDNA sõiduki ajaloo aruande ostmisega
Ostjatepoolsed hinnangud:
4.1/5
(keskmine alates 93 arvamused)
*AutoDNA sõiduki ajaloo aruande ostmisega

AutoDNA Aruanne, Eestist pärit sõidukite kohta on suureks abiks kõigile, kes plaanivad Eestist kasutatud auto soetada. Meie aruanne on koostatud baseerudes ulatuslikule, usaldusväärsele ja tõendatavatele andmetele mis pärinevad maanteeameti andmebaasist.

Esialgne informatsioon

AutoDNA aruanne Eestist pärit sõidukitele algab automargi tuvastamisega, hõlmates endasse sõiduki mudeli ja versiooni.

Sõiduki staatus

Sõiduki staatuse Sõiduki staatuse sektsioon on jagatud viieks osaks: Egistreerimis andmed, registreerimis Menetlused, sõiduki muudatused (Modifikatsioonid), sõiduki kasutus, ametlikud kommentarid.

Registreerimis andmed Hõlmab endas registreerimis andmeid koos esmase registreerimsie kuupäevaga Eestis ja tehniliseülevaatuse aegumise küüpäevaga. Samuti saate rapordist teada, mitu omanikku on sõidukil Eestis olnud, kas sõidukil on olnud peal mingisuguseid legalseid piirnguid, ning kuhu on sõiduk edasi transporditud.

Registreerimis menetlused Tegu on Eesti Riigiasutuste poolt läbiviidud menetlus toimingud sõiduki registreerimiseks Maanteameti ndmebaasi. See lõik Aruandest annab sulle teada, kas kolmas registreerimis märk, registreerimis kaardi koopia, või otsus sõiduk registrist eemaldada on sõidukile määratud.

Sõiduki muudatusedi Hõlmab endas nimekirja kõigist teadaolevatest muudatustest ja modifikatsioonidest mis sõidukig tehtud, ning mis võivad tugevalt sõiduki väärtust mõjutada. See osa aruandest annad samuti infot selle kohta, kas sõidukil on teostatud mootori vahetus, on paigaldatud LPG seade, kahandatud istekohtde arvu originaalist, ja veel palju muud sõidukig seonduvat

Sõiduki kasutus See osa aruandest näitab Sulle, mis kasutuses on sõiduk olnud praeguse hetkeni Eestis.Peameeles: see, kuidas sõidukit on Eestis kasutatud (nt. Takso, kiirabi või politsei auto, või ohtlike jäätmete vedamiseks) võib väga tugevalt mõjutab ka sõiduki üldist seisukorda ja selle tagajärjel langetada ka turuväärtust

Ametlikud kommentaarid Tegu on märkmete ja teadetega mis on sõidukile tehtud Maantemeti ametnike poolt.

Sõiduki informtsioon

See osa aruandest hõlmab endas üldist informtsiooni sõituki ja selle tootmise kohta. See näitab keretüüpi ja värvi, sõiduki kategooriat ja versiooni, tüüpi ja kütust, käigukasti ja muud.

Sõiduki ajalugu

Sõiduki ajaloo sektsioon on jagatud kolme osasse: Tehniline kontroll, dministratiiv protseduurid, ning lenud/ arestimine.

Tehniline kontroll See osa annab Sulle informatsiooni sõidukile teostatud tehniliste kontrollide kohta. Teostatud kontorilldie kohta saad järgmised andmed: kuupäev millal ja kus on kontroll teostatud, odomeetri näit, detailne otsus, kus on näha lõplik kontrolli otsus. Lisaks on kirjas ka kõik avastatud vead.

Administratiiv toimingud Selles aruande osas saad teada kõikidest ametlikest muudtustest, mis on käinud läbi Maanteameti andmebaasi.

Laenu ja Arestimsie staatus Selles osas saad teada ks sõiduki tagadisel on laen, või on sõiduk arestitud ja võõrandamis keelu all.

Lisa informtsioon

Siin saad infot sõiduki tüübi eripärade kohta, nagu näiteks: klassi märgis, laiendused ning sõiguki kategooria mis võib piirata sõidukiirust ja sõiduki kasutusõigust.

Tehnilised Andmed

See osa aruandest sisaldab detailseid tehnilisi andmeid sõiduki parapeetrite kohta: mootori math ja kubatuur, sõiduki mass, mõõdud, Istekohtade arv, sillad.

Keskmine kütuse kulu ning heitgaaside kogus

Viimane osa aruandest näitab ära keskmise kütusekulu mis on määratud tootja poolt, maanteel, linnas, ja segakeskkonnas. Samuti näitab see sulle CO2 kogust, mis on omane antud mudelile, sedan nii numbri kui ka graafilisel kujul

Klientide tagasiside aruannete kohta

Skoor:
5/5
Ma olen kasutanud autodna.ee kaks aastat ja see on hädavajalik abi, kui osta kasutatud autot. Ma ei tea teist sellist põhjalikku andmebaasi kasutatud autode ajaloo kohta.
-
janek
Skoor:
5/5
Väga hea aruanne. Aitas vältida halba ostu.
-
Silver
Skoor:
5/5
Kiidan. Enne auto ostu oleks pidanud kasutama teie teenust aga nüüd ka hea teada auto ajaloo kohta( palju keritud ja avariid)
-
Danel
Pange tähele, et see sait kasutab küpsiseid, et saaksite kasutada meie teenust, pakkuda optimaalset sisu ja kohandada Veebileht vastavalt teie vajadustele. Saate hallata küpsiseid brauseri seadete muutmisega. Jätkates veebisaidi kasutamist ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Lisateavet leiate meie veebisaidi privaatsuseeskirjadest.