autoDNA soovitab
Tööriistade kontrollimine võrgu kaudu oma autoga koju.

Tööriistad et kontrollida auto online mugavas omas kodus

15 mai 2015

Kui ostad auto, oluline on see, et annad endale võimaluse seda esimesena näha, parem, kui kaasas keegi, kes teab rohkem autosid kui sina. Oluline on ka auto usaldas mehaanik või volitatud hoolduskeskus. Enne kui see kõik algas, kuigi, saate kontrollida, mitu autot vaadates seda võrgus.

Usaldusväärselt võrgumüüjalt paneb auto VIN-koodi väga pakuvad koos kuupäeva, kui esmakordselt registreeritud ning numbrimärke. Kui neid ei leidu võrgus, saate siiski e-posti või isikule helistada, et saada puuduv teave. Niipea kui sul see on, seal on palju rohkem teada sõiduki kohta soovite osta. On üks asi mida sa pead meeles pidama, kuigi: kui pakkumine on pettus, edasimüüja võib pakkuda VIN, mis ei kuulu auto müüdud, seega on tähtis, et te kontrollige VIN koos ühe leidsid autosse, kui te ise kontrollida.

 

Kasulik teada

autoDNA on juhtiv sõidukite ajaloo veebipõhise kontrollimise teenuste pakkuja. VIN-koodi põhjal saate autoDNA-ga enne ostu sooritamist kontrollida sõiduki ajalugu. Paljudel juhtudel võib VIN-koodi kontrollimine ära hoida soovimatute lisakulude tekkimise, mis on seotud tundmatu minevikuga sõiduki ostmisega.

 

Tööriistade kontrollimine võrgu kaudu oma autoga koju.

Auto, Madalmaad

Kui huvitatud Hollandi auto, kontrollige teavet, mis Hollandi Department of Road Transport (RDW) on kogunud. Saate seda teha, kasutades VWE raport, mis ütleb teile, st kui palju inimesi see auto kuulub Hollandi piiril, kui esmakordselt registreeritud, olenemata sellest, kas see on kehtiv TP ja kontrolli, kui see on paigaldatud LPG, kui paljud uksed on, mis kütust, mida ta kasutab keha trimmi tase on ja mis värvi ta on. Kontrollige kindlasti kõik täiendavad märkused kohustuslik, j kontroll. Aruanne sisaldab ka teavet, mis on saadud läbisõidu Nationale Auto Pas (NAP) andmebaas, mis võimaldab kontrollida, kas läbisõit on näidatud pakkumine on tõsi.

Auto, Prantsusmaa

Auto kontrollimisel saadud teabe alusel on leitud Central raudteeveeremi register, mis kogub andmeid Euroopa talituste jaamades, kontrolli ja kindlustusfirmad. Te saate hõlpsasti kontrollida, kui auto esmalt registreeriti, kui registreerimise kaardil, mis oli välja antud sõiduki olekut, margi, mudeli ja kere tüüp, kes on, nagu ka praegune omanik on. Aruandes tuleks samuti öelda, mis värvi auto peaks olema, kui paljud uksed on ja mis kütuse tüüp on. Seal on veel üks huvitav info, et leitud: saate kontrollida, mida kasutavad sõiduki on olnud seni, st kas see valitsus, politsei, tuletõrje või ühissõiduk.

USA auto.

Peamiseks teabeallikaks on AutoCheck Ameerika autode andmebaasi. See kogub teavet osakondade, transpordi, kindlustuse, politsei ja kontrolli. See AutoCheck aruanne annab teile põhilised näitajad, auto läbisõit, omanike arv, õnnetusest põhjustatud kahjustusi, ajalugu, teatas, mehaaniliste rikete, kontrollid ja hooldus remont. Lisaks AutoCheck, on mlik kasutada Carfaxi, mis on veel üks ulatuslik andmebaas autosid, Põhja-Ameerikas. See sisaldab teavet nagu sõiduki ajalugu või kõigi salvestatud sündmuste autoga.

Auto, Poola

Poolas saab samuti kontrollida sidusrežiimis; hiljuti avatud veebilehe historiapojazdu.gov.pl võimaldab kasutada VIN, registreerimisnumber ja registreerimise kuupäeva valitud sõiduki kohta teada saada selle läbisõit, omanike arv sõltub TP ja kontrollimine, samuti kontrollimine, kui see ei ole varastatud.

Kuidas auto hind

Oled sa kunagi mõelnud, kust kasutatud autode hinnad tulevad? Nad kindlasti ei ole välja ilmunud. Miks hindade langus teatud autod kinni, samal ajal kui teised ei muutu üldse? Kes otsustab neid?

Kasutatud sõidukite hinnad põhinevad EurotaxGlass andmebaasi. See on olnud seal 70 aastat ja tegemist on hea info allikas. See on nende baasi, et nt kindlustusseltsid viitavad maksumuse arvutamisel oma kasko kindlustus. Samuti saate kasutada seda ise hinnata auto hinnast on veebis, võttes arvesse omanikud, see oli tema üldist seisundit, edasimüüjate ja rohkem.

Kasulik info leitud AutoDNA.ee aruanded

Mis iganes riigis impordite, võite kasutada meie VIN dekooder autoDNA.ee juures kontrollida teavet kõikidelt eespool nimetatud andmebaaside: Carfax ja AutoCheck USA, Prantsusmaa ja virtuaalse raudteeveeremi registri aruanded.

Nagu sa näed, on päris palju teada auto kohta soovite importida enne, kui reisite välismaal, või isegi sulgege oma veebibrauser. Üksikasjalikud aruanded ei tule tasuta, kuid nende tegelik väärtus kindlasti ületab oma kulusid, mis on tavaliselt kümmekond EUR. See on palju vähem, kui sa veedad kütuse ise autoroolis näha valitud auto. Enne kui sa lähed, kontrollige auto kättesaadavad vahendid, et otsustada, kas see väärib vaeva.

autoDNA

Kas teile meeldis see artikkel? Kas soovite oma kommentaarides midagi küsida? Jagage julgelt oma tagasisidet ja kommenteerige artikli allosas. Ja pidage meeles – alati enne auto, mootorratta või isegi haagise ostmist – kontrollige autoDNA-ga VIN-koodi alusel sõiduki ajalugu. VIN-koodi kontroll on üks olulisemaid asju, mida teha enne kasutatud sõiduki ostuotsust. Tänu sellele aitab autoDNA teil teha teadlikke otsuseid.