autoDNA soovitab
kasutatud-auto-esindusest

Sõltumatud kasutatud autode müügiprogrammid

24 oktoober 2019

Sisukord

Esindusest ostetud kasutatud sõiduk: uus autodna.com tsükkel, 4. osa

Importijad pole ainsad osapooled, kes pakuvad sõidukeid sertifikaatide või garantiiga. Selliseid autosid saab osta ka kaubamärkide esindustest, tavalistelt kasutatud autode edasimüüjatelt ja liisingufirmadelt. Vaatamata ametlike tsentraliseeritud programmide olemasolule, on mõned edasimüüjad loonud ka oma eraldiseisvad müügiprogrammid. Need põhinevad enamasti kasutatud sõidukitel, mis jäetakse esindusse selleks, et uue auto eest vähem maksta. Liisingufirmad pakuvad peamiselt endiseid sõidukipargi autosid. Need on tavaliselt 3-4-aastased diiselmootoriga autod, mille läbisõit on üle 100 000 km. Kasutatud autode müüjad:

Amserv

www.amserv.ee

See on tuntud kett, mille esindused asuvad Tallinnas, Pärnus, Paides ja Viljandis. Valikus on nii uusi kui kasutatud sõidukeid, lisaks teostatakse hooldus- ja remonditöid. Spetsialiseerunud Toyota ja Lexuse mudelitele, kuid 200 kasutatud auto seas leidub ka teistsuguseid sõidukeid. Toyota Plus sõidukitelekehtib 24-kuuline garantii ning enne müüki teostatakse täielik tehniline kontroll.

ABC Motors

www.abcmotors.ee

Loodud spetsiaalselt Renault kaubamärgi esindamiseks Eestis, pakutakse nii uusi kui ka kasutatud sõidukeid. Kõige suurem valik on loomulikult Renault mudelite valik, kuid leida võib ka paljusid teisi populaarseid kaubamärke. Hinnad algavad paarist tuhandest eurost ja ulatuvad kümnetesse tuhandetesse. Kõige kallim sõiduk on Porsche Carerra, mis maksab ligi 70 000 eurot.

 

Kasulik teada

autoDNA on juhtiv sõidukite ajaloo veebipõhise kontrollimise teenuste pakkuja. VIN-koodi põhjal saate autoDNA-ga enne ostu sooritamist kontrollida sõiduki ajalugu. Paljudel juhtudel võib VIN-koodi kontrollimine ära hoida soovimatute lisakulude tekkimise, mis on seotud tundmatu minevikuga sõiduki ostmisega.

 

Silberauto

www.silberauto.ee

Nende sortimenti kuulub palju tehasegarantiiga autosid ning samuti on olemas võimalus soetada endale lisagarantii. Pakutavate sõidukite tehniline korrasolek on kontrollitud. Kõige suurem valik Mercedes-Benz mudeleid Eestis. Lisaks pakutakse autode importimise teenust Euroopast, vastavalt kliendi soovile.

Auto Forte

www.autoforte.ee

Peugeot ja Hyundai ametlik esindaja Eestis. Kahjuks ei ole nende kasutatud autode valik väga suur ning teist marki sõidukeid leidub harva.

Nordauto

www.nordauto.ee

Kõik müügis olevad sõidukid on läbinud tehnilise kontrolli ning enamusel on ka tootjapoolne või siis Nordauto lisagarantii. Autode läbisõit ja hooldusajalugu on dokumenteeritud. Lisaks on otsingumootor väga funktsionaalne. Atraktiivsed pakkumised kipuvad üsna kiiresti kaduma. Ettevõte tegeleb autode ostu, tellimise, komisjonimüügi, liisingu ja kindlustusega.

Moller Auto

www.mollerauto.ee

Møller Auto Mustamäe ja Pärnu esindused müüvad kasutatud autosid Volkswagen grupi rahvusvahelise kaubamärgi Das WeltAuto nime all. Pakutakse laias valikus vähekasutatud, kontrollitud ja garantiiga kasutatud autosid – sh vähekasutatud sõidukeid, demoautosid, komisjonimüügis olevaid sõidukeid ning liisingusõidukeid.

 

autoDNA

Kas teile meeldis see artikkel? Kas soovite oma kommentaarides midagi küsida? Jagage julgelt oma tagasisidet ja kommenteerige artikli allosas. Ja pidage meeles – alati enne auto, mootorratta või isegi haagise ostmist – kontrollige autoDNA-ga VIN-koodi alusel sõiduki ajalugu. VIN-koodi kontroll on üks olulisemaid asju, mida teha enne kasutatud sõiduki ostuotsust. Tänu sellele aitab autoDNA teil teha teadlikke otsuseid.

 

Loe veel: