autoDNA soovitab
onnetused-prantsusmaalt

Õnnetused Prantsusmaalt.

10 jaanuar 2017

Hea autoDNA kasutaja,

Meil on hea meel Teile teatada et tulenevalt suurest hulgast päringutest mille oleme kasutajatelt saanud lisasime kahjustuste ja õnnetuste loetelu sõidukitele mis pärinevad Prantsusmaalt.


Teil on nüüd raportit tellides võimalik näha milline oli antud sõiduki kahjustuse tüüp – juhul kui sõiduk on osalenud kahjujuhtumis ja sellest on teatatud.

Samuti on olemas kahjustuse põhjus – see on oluline info igale potensiaalsele autoostjale.

Lisaks eeltoodule oleme ettevalmistanud spetsiaalse sooduskoodi kui soovite tellida raportit Prantsusmaalt pärit sõidukile.

SKODA SUPERB 2.0 TD – AutoDNA Aruanne FR
BMW E60 530XD – AutoDNA Aruanne FR
BMW E60 530XD – AutoDNA Aruanne

Antud kood tagab 20% hinnasoodustuse. Kood on kehtiv 9-11 jaanuar 2017.

Sooduskood: KODFR

Nagu alati soovitame teil kasutata võimalust ja kontrollida kasutatud sõidukit soetates viimase ajalugu autoDNA portaali andmebaasis.

 

autoDNA

Kas teile meeldis see artikkel? Kas soovite oma kommentaarides midagi küsida? Jagage julgelt oma tagasisidet ja kommenteerige artikli allosas. Ja pidage meeles – alati enne auto, mootorratta või isegi haagise ostmist – kontrollige autoDNA-ga VIN-koodi alusel sõiduki ajalugu. VIN-koodi kontroll on üks olulisemaid asju, mida teha enne kasutatud sõiduki ostuotsust. Tänu sellele aitab autoDNA teil teha teadlikke otsuseid.

 

5_raport-adnafr-wm-ee