Uudised
Jää-koju

Jää koju (#jääkoju) ja kontrolli autosid läbi interneti, kasutades sooduskoodi

Lisas 19 märts 2020

Praegusel hetkel paljudel inimestel, kaasarvatud autojuhtidel on elu pahupidi pööratud. Paljud istuvad kodudes ja välja tullakse ainult vajalike ostude sooritamiseks.

Kasutatud ja uute autode ost/müük on aeglustunud suuremal määral. Nii ostjad kui ka müüjad on oma tegevust vähendanud, kartes koroonaviiruse levikut. Auto esindused üle Euroopa peatavad oma tegevust, sest kliendid on jäänud kodudesse.

Kuid sellegipoolest on võimalik sellel ajal aktiivselt otsida ja vaadata välja endale uut autot. Seda võimaldab fakt, et praegu on paljudel vaba aega küllaga. Muidugi päris kõike ei saa teha ilma kodust lahkumata. Õnneks mõnedel kuulutustel on piltide vahendusel olemas 360 kraadine vaade nii seest kui ka väljast, mis tähendab, et teeb peaaegu sama välja, kui ise kohale minna ja vaadata. Mida teha, kui on vaja kontrollida sõiduki ajalugu nagu tehniline seisund või läbisõit?

Nende nädalate jooksul on väga lihtne kontrollida sõiduki ajalugu ilma kodust välja lahkumata. Lihtsalt on vaja teada huvi pakkuva sõiduki VIN-koodi. Kui VIN-koodi pole kuulutuses märgitud, siis küsi lihtsalt müüja käest ja vaata kui palju informatsiooni on võimalik käesoleva auto kohta välja uurida. Selleks, et autode tausta kohta aimu saada, ei pea kohapeal käima. Meie andmebaasid sisaldavad andmeid õnnetuste ja läbisõitude kohta ja mõnedel juhtudel on ka arhiveeritud pildid olemas.

AutoDNA toetab #jääkoju #stayathome. Viirusega võitlemise perioodil ei tasu Teil mõttetult ohustada ennast ja teisi. Sellegi poolest ei pea Te autode uurimisest loobuma. Sellepärast me pakumegi 40% sooduskoodi: X6RGZCXB , mis teeb iga otsingu Teile lihtsamaks. See on kasulik nii auto ostjale kui ka müüjale. See võimaldab ostjatel vaadata ajalugu ilma kodust lahkumata. Auto müüjal aga on võimalik kasutada autoDNA aruannet tõestusmaterjalina, et nende sõiduk on küsitud hinda väärt.

Sooduskood kehtib kui 31.03.2020

Summad kommentaare: 0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.