autoDNA soovitab
kasutatud-das-welt

Esindusest ostetud kasutatud sõiduk: uus autodna.ee tsükkel, 5. osa

31 oktoober 2019

Sisukord

Das WeltAuto on imporditud kasutatud autode müügiprogramm, mida juhib Volkswageni kontsern. Peamiselt müüakse Škoda, Volkswageni ja Seati mudeleid. Škoda ja Volkswagen on Eestis väga levinud ning juba aastaid on nad kuulunud populaarseimate imporditud sõidukite hulka. Das WeltAuto eesmärk on saada laialdaselt tunnustatud programmiks, mis pakub usaldusväärseid kasutatud sõidukeid. Peale Volkswageni ja Škoda pakub see ka Opeli, Fordi, BMW, Audi, Renault, Toyota, Mercedese ja isegi Porsche tooteid.

Das WeltAuto on sõltumatu lehekülg, mis on seotud importijate veebilehtedega. Väärib märkimist, et maaletooja kulutab oma arengule järjekindlalt palju raha ja vaeva. See on kindel märk sellest, et programm üritab tõesti silma paista. Seda tutvustatakse isegi väga populaarsel automüügi veebisaidil Otomoto; saadaval on täiendav filter, mis võimaldab kliendil sirvida ainult kasutatud autode müügiprogrammidesse kuuluvaid pakkumisi. Kõigile sõidukitele antakse maksimaalselt 3-aastane garantii, sõltuvalt valitud paketist (määrav on auto vanus ja läbisõit). Lühim garantii on alati 12 kuud. Juhul, kui auto osutub garantiiaja jooksul vigaseks, saate selle remonti viia vastava automargi esindusse ELis, Norras ja Šveitsis, kus kasutatakse parandamiseks originaalvaruosi.

 

Mis asi on autoDNA?

Kas olete sellest artiklist huvitatud? Tutvu ka toodetega, mida pakub autoDNA – juhtiv USA ja Euroopa päritoluga sõidukite ajaloo aruannete pakkuja . VIN-koodi kontroll aitab teil vältida lisakulusid, mis on seotud tundmatu minevikuga auto ostmisega. Teenus on saadaval 24/7 aastaringselt – vaja on vaid internetiühendust ja kontrollitava sõiduki VIN-numbrit.

Enne müüki läbib iga sõiduk väga üksikasjaliku kontrolli (mehaanikud kontrollivad koguni 117 punkti). Das WeltAuto sertifikaat tagab, et programmi raames pakutavad sõidukid on põhjalikult üle vaadatud ning nende ajalugu ja läbisõit on kontrollitud. Klientidele on kättesaadavad ka kohandatud finantseerimise võimalused. Kindlasti hindate programmi laia tootevalikut! Septembris 2019 oli Das WeltAuto Eesti leheküljel rohkem kui 300 müügipakkumist. Das WeltAuto pakub veel ühte suurepärast teenust, mis muudab pakkumise tõeliselt originaalseks: saate ühe nädala jooksul pärast ostu sooritamist valitud sõiduki uuega asendada.

Das WeltAuto saab kindlasti Eesti üheks populaarseimaks programmiks, mitte ainult Škoda ja Volkswageni populaarsuse tõttu, vaid ka seetõttu, kui huvitav see on ja kuidas see keskendub pidevale arengule.

Loe veel: