Arvustus

Kas olete ostnud autoDNA-lt sõiduki ajaloo aruande? Jagage julgelt tagasisidet oma aruande kohta.

Toote arvustuse jagamiseks peate olema autoDNA klient, st ostma aruande. Meie kliendid saavad spetsiaalse lingi kaudu e-kirja, kus nad saavad jagada oma kogemust. See tähendab, et kõik sellel veebisaidil olevad arvustused on ainult meie klientide poolt.

Teie arvamus on meile oluline, sest tänu sellele aitate teistel kasutajatel langetada otsust konkreetse toote valimisel. Teie tähelepanekud ja kommentaarid võivad samuti meie teenuseid parandada ja täiustada.

Ootame teie tagasisidet - liituge meiega. Meie VIN-i arvustuste jaotis ootab teie arvamust. Täname Teid aja eest – tagasiside andmine võtab aega umbes 5 minutit.

Valitud arvamused
Johannes
autoDNA aruanne sõiduki ajaloo kohta
4/5
Ma võin soovitada autodna kõigile, kes otsivad kasutatud auto ja soovite salvestada mõnda aega. Aruanded on väga põhjalik ja te saate neilt palju õppida, enne kui autosse. Veebisait on soovitanud sõber, kes hiljuti ostis auto Interneti kaudu. Ma ostsin 4 või 5 aruanded kolme nädala pärast. Ma olen väga rahul, sest ma õppisin palju autodest tahtsin osta mõni sõltumatu allikas. Kui kirjete arv, mõnikord olid aruanded teabe piiratud valik, aga ma teadsin enne ostmist aruandega, seega ma ei kurda selle üle.
Erko
autoDNA aruanne sõiduki ajaloo kohta
5/5
Jäin rahule, sain vajaliku info avariilise remonditud auto esialgse seisukorra kohta kätte ja vältisin halba ostu
Sabina
autoDNA aruanne sõiduki ajaloo kohta
5/5
Sain kinnitust oma kahtlusele, et auto on avarii teinud ning taastatud.
Keskmine toote-reitingud
Aruande tüüp
Keskmine hinnang ja reviews kogus
autoDNA aruanne sõiduki ajaloo kohta
4.1
Hea
(210 ülevaated)
autoDNA aruanne Hollandist pärit sõidukite kohta
4
Hea
(13 ülevaated)
autoDNA aruanne Prantsusmaalt pärit sõidukite kohta
4
Hea
(22 ülevaated)
AutoCheck Aruanne
4.8
Väga hea
(4 ülevaated)
autoDNA aruanne Belgiast pärit sõidukite kohta
3.8
Hea
(8 ülevaated)
autoDNA aruanne Eesti pärit sõidukite kohta
4.1
Hea
(93 ülevaated)
autoDNA aruanne USA pärit sõidukite kohta
4.7
Väga hea
(7 ülevaated)
Pange tähele, et see sait kasutab küpsiseid, et saaksite kasutada meie teenust, pakkuda optimaalset sisu ja kohandada Veebileht vastavalt teie vajadustele. Saate hallata küpsiseid brauseri seadete muutmisega. Jätkates veebisaidi kasutamist ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Lisateavet leiate meie veebisaidi privaatsuseeskirjadest.