Arvustus

Soovitame Teil arvamuse teema lisamine ostetud aruandeid. Teie lisatud arvates aitavad teised kliendid määratleda aruannete kohta otsuse tegemisel valiku ja meie nõustajad kasutavad seda täiustamist ja edenemiseks meie teenuseid. Me täname, et aasta aega ette ja meil uuesti kutsuda.
Valitud arvamused
- Martin
autoDNA aruanne Prantsusmaalt pärit sõidukite kohta
Skoor: 5/5
Olen ise jõgeva poiss, väga ei ole kunagi süvenenud mis autoga vrsemlt toimuud on, ja olen hulljulgelt endale autosid kokku ostnud, ükshetk aga kui tahtsin endale oma unistuste auto seotada j sõber rääkis et prantsusmaalt saab odavalt siis olin kohe käpp. Kuid aga seekord tõusis esile küsimus et ks pkkumine on tõesti he või on kuskile mingi koer maetud. Niisiis võtsingi autoDNA rapordi ja säästsin endajoks 700 eurot remondi kulusid, ja sõidn oma unsitsute autoga siiani muretult.
- Aleksander
autoDNA aruanne Belgiast pärit sõidukite kohta
Skoor: 3/5
Ma nägin palju positiivseid arvamusi siin ja tahan lisada ühe enda eest. Mul on kena BMW mu auto kuulutusi interneti teenuste kohta. Ma olin põnevil, auto, kui müüja on eraisik ja pole mingi professionaalne ettevõtja. Kasutajatel soovitatakse kontrollida VIN-koodi interneti foorumites. Tasuta interneti otsingusse, pole mul midagi. Aga kuna autoDNA raportit ei maksa palju, ma ostsin selle. Lõpuks päästis mind palju raha, nagu ma nägin, kuidas BMW nägi välja nagu enne auctioneed ja leidsin uue BMW.
- Aleksander
autoDNA aruanne Eesti pärit sõidukite kohta
Skoor: 5/5
Kasulik informatsioon : Sain teada, et minu auto oli eestis taksona kasutusel, ning viimasel tehnoülevatusel oli läbisõit suurem kui praegu.
Keskmine toote-reitingud
Aruande tüüp
Keskmine hinnang
Summa
autoDNA aruanne sõiduki ajaloo kohta
4.3
(keskmine alates 15 arvamused)
15
autoDNA aruanne Hollandist pärit sõidukite kohta
4.0
(keskmine alates 1 arvamused)
1
autoDNA aruanne Prantsusmaalt pärit sõidukite kohta
4.7
(keskmine alates 3 arvamused)
3
AutoCheck Aruanne
5.0
(keskmine alates 2 arvamused)
2
autoDNA aruanne Belgiast pärit sõidukite kohta
3.0
(keskmine alates 1 arvamused)
1
autoDNA aruanne Eesti pärit sõidukite kohta
4.7
(keskmine alates 7 arvamused)
7
Küpsised aitavad meil pakkuda meie teenuseid. Jätkates meie veebilehe kasutamist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Lugege lisaks.