Arvustus

Kas olete ostnud autoDNA-lt sõiduki ajaloo aruande? Jagage julgelt tagasisidet oma aruande kohta.

Toote arvustuse jagamiseks peate olema autoDNA klient, st ostma aruande. Meie kliendid saavad spetsiaalse lingi kaudu e-kirja, kus nad saavad jagada oma kogemust. See tähendab, et kõik sellel veebisaidil olevad arvustused on ainult meie klientide poolt.

Teie arvamus on meile oluline, sest tänu sellele aitate teistel kasutajatel langetada otsust konkreetse toote valimisel. Teie tähelepanekud ja kommentaarid võivad samuti meie teenuseid parandada ja täiustada.

Ootame teie tagasisidet - liituge meiega. Meie VIN-i arvustuste jaotis ootab teie arvamust. Täname Teid aja eest – tagasiside andmine võtab aega umbes 5 minutit.

Valitud arvamused
Aleksander
autoDNA aruanne sõiduki ajaloo kohta
3/5
Ma nägin palju positiivseid arvamusi siin ja tahan lisada ühe enda eest. Mul on kena BMW mu auto kuulutusi interneti teenuste kohta. Ma olin põnevil, auto, kui müüja on eraisik ja pole mingi professionaalne ettevõtja. Kasutajatel soovitatakse kontrollida VIN-koodi interneti foorumites. Tasuta interneti otsingusse, pole mul midagi. Aga kuna autoDNA raportit ei maksa palju, ma ostsin selle. Lõpuks päästis mind palju raha, nagu ma nägin, kuidas BMW nägi välja nagu enne auctioneed ja leidsin uue BMW.
RM
autoDNA aruanne Belgiast pärit sõidukite kohta
5/5
Tänu sellele veebilehele leidsin, et autol oli ebaõige läbisõit. Ning üldiselt info on täpne ja asjakohane.
Kaspar.
autoDNA aruanne Eesti pärit sõidukite kohta
4/5
autoDNA teenus on suureks abiks imporditud kasutatud auto ostul, sest parem kulutada ennem veidi, kui hiljem jäädagi maksma...
Keskmine toote-reitingud
Aruande tüüp
Keskmine hinnang ja reviews kogus
autoDNA aruanne sõiduki ajaloo kohta
4.1
Hea
(210 ülevaated)
autoDNA aruanne Hollandist pärit sõidukite kohta
4
Hea
(13 ülevaated)
autoDNA aruanne Prantsusmaalt pärit sõidukite kohta
4
Hea
(22 ülevaated)
AutoCheck Aruanne
4.8
Väga hea
(4 ülevaated)
autoDNA aruanne Belgiast pärit sõidukite kohta
3.8
Hea
(8 ülevaated)
autoDNA aruanne Eesti pärit sõidukite kohta
4.1
Hea
(93 ülevaated)
autoDNA aruanne USA pärit sõidukite kohta
4.7
Väga hea
(7 ülevaated)
Pange tähele, et see sait kasutab küpsiseid, et saaksite kasutada meie teenust, pakkuda optimaalset sisu ja kohandada Veebileht vastavalt teie vajadustele. Saate hallata küpsiseid brauseri seadete muutmisega. Jätkates veebisaidi kasutamist ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Lisateavet leiate meie veebisaidi privaatsuseeskirjadest.